گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3242
تاریخ :1398/06/20 ساعت 09:18:37
تعداد بازدید: 146
پيشگيري از برداشت خاکهاي رنگي در جزيره هرمز
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره منابع طبيعي و آبخيزداري شهرستان بندرعباس از پيشگيري نمودن از برداشت خاک هاي رنگي جزيره هرمز توسط مامور يگان حفاظت مستقر در جزيره هرمز و بازگرداندن آن به طبيعت خبر داد.

عکس اصلی خبر

  روح اله وفاکيش گفت: اولويت اصلي ما در مجموعه منابع طبيعي و آبخيزداري حفاظت و حراست است و  با توجه به اهميتي که اين خاک از لحاظ ميراث فرهنگي، ارزشهاي اقتصادي و زيست محيطي دارد، ميتواند بزرگترين جاذبه گردشگري کشور باشد؛ از اين رو در صدد حفاظت از آن و توقف بهرهبرداري هستيم.

     خارج کردن حتي يک ميليمتر از اين خاک به جاهاي ديگر و صادر کردن آن خطا است که سعي برآن داريم با تلاش مامورين يگان حفاظت از هرگونه فعاليت و بهره برداري غير مجاز در جزيره هرمز جلوگيري نماييم.

    رئيس اداره منابع طبيعي وآبخيزداري شهرستان بندرعباس افزود: يگان حفاظت اين اداره بصورت شبانه روزي وايام تعطيل آماده دريافت وبررسي هرگونه اخبار درخصوص تخريب وتصرف اراضي ملي،قطع درخت وآتش سوزي از طريق سامانه1504يگان حفاظت مي باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3242
تاریخ :1398/06/20 ساعت 09:18:37
تعداد بازدید: 146
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی