گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:36:08
تعداد بازدید: 64
استعداد گردشگري در هرمزگان پايان ناپذير است
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: مديران بايد با روحيه انقلابي و جهادي کارها را انجام و مشکلات را رفع کنند چون بي اثر کردن تحريم ها در گروي تقويت بخش خصوصي و رونق توليد است.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي استانداري هرمزگان، دکتر فريدون همتي در نشست کارگروه تسهيل و رفع موانع توليد استان هرمزگان با تاکيد بر اينکه در شرايط فعلي بايد مسائل و مشکلات بخش خصوصي به طور جدي تر مورد رسيدگي و پيگيري قرار گيرد، عنوان کرد: دستگاه هاي اجرايي بايد به شکلي مسائل را رصد کنند که از بروز مشکل براي واحدهاي توليدي پيشگيري شود.

وي ادامه داد: بايد فضايي شاداب و بانشاط براي فعاليت بخش خصوصي از جمله در زمينه توليد فراهم شود تا اين بخش بتواند فعاليت هاي خود را توسعه بخشد.

استاندار هرمزگان افزود: در شرايط خاص امروز که دشمن با حربه تحريم به جنگ اقتصادي با ايران اسلامي آمده، وظيفه مديران بسيار حساس و مهم است.

همتي تصريح کرد: مديران بايد در اين شرايط با روحيه انقلابي و جهادي کارها را انجام و مشکلات را رفع کنند چون بي اثر کردن تحريم ها در گروي تقويت بخش خصوصي و رونق توليد است.

وي با اشاره به انتصاب رضا برومند به سمت مديرکل جديد ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري هرمزگان، بيان داشت: بنده اعتقاد دارم که هرمزگان از نيروهاي توانمند خوبي برخوردار است و خوشبختانه يک نيروي توانمند بومي به عنوان مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري هرمزگان منصوب شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3062
تاریخ :1397/07/18 ساعت 08:36:08
تعداد بازدید: 64
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی