گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3271
تاریخ :1398/08/12 ساعت 09:17:52
تعداد بازدید: 148
هشدار به مالکان کارتهاي سوخت
email pdf word plus minus reset color
افرادي که براي صدور المثني کارت سوخت مفقودي خود اقدام نکردهاند در صورت تخلف احتمالي شريک جرم خواهند بود.

عکس اصلی خبر

شهرام رضايي، مدير برنامهريزي شرکت ملي پخش فرآوردههاي نفتي ايران در گفتگو با رسانه ملي گفت: استفاده از کارتهاي سوخت به صورت دايم به ويژه در شهرها و استانهاي مرزي پايش ميشود و اگر همکاران ما متوجه شوند کارت سوختي در شهري به جز شهر محل سکونت مالک و يا توسط فردي به جز مالک در حال استفاده است آنها را به عنوان کارتهاي مهاجر تلقي کرده و ابطال ميکنند.

وي گفت: با توجه به اطلاع رسانيهايي متعدد درباره تعيين تکليف کارتهاي سوختهاي المثني و الزامي شدن استفاده از کارتهاي سوخت شخصي، بنابراين از اين پس اگر از کارتي سوء استفاده شود مبنا را بر اين قرار ميدهيم که احتمالا صاحب کارت نيز از اين سوء استفاده مطلع بوده است.

مدير برنامه ريزي شرکت ملي پخش فرآوردههاي نفتي ايران،  با بيان اينکه مسئوليت کارت سوخت شخصي همانند کارتهاي بانکي با صاحب کارت است افزود: از اين پس در صورت سوء استفاده از کارتهاي سوخت شخصي ممکن است بنا به تشخيص مقام قضايي مالکان اين کارتها تا مدتي قادر به استفاده از کارت خود نبوده و از مزاياي آن محروم شوند و حتي ممکن است مجازاتهايي نيز براي اين افراد در نظر گرفته شود.

وي تاکيد کرد: از همه افرادي که کارت خود را گم کردهاند و همچنان براي صدور المثني يا تعيين تکليف کارت سوخت خود اقدامي انجام ندادهاند ميخواهيم هرچه سريعتر در اين زمينه اقدام کنند تا دچار آثار سوء بعدي نشوند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3271
تاریخ :1398/08/12 ساعت 09:17:52
تعداد بازدید: 148
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی