گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2884
تاریخ :1396/09/01 ساعت 09:23:25
تعداد بازدید: 163
بازسازی «زرده»، تحفه هرمزگان به زلزله زدگان کرمانشاه
email pdf word plus minus reset color
فرمانده سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان در نشست خبری که به مناسبت آغاز هفته بسیج در بندرعباس برگزارشد مجموعه ویژه برنامه های این هفته را تشریح کرد و از بازسازی و ساخت منازل تخریبی بالای 70 درصد توسط مردم بسیجی هرمزگان خبرداد

عکس اصلی خبر

زینب نورالدینی -ندای هرمزگان :

به گزارش ندای هرمزگان ،سردار ترابی گفت:با هدف تسریع در خدمات رسانی به زلزله زدگان عزیز سپاه به عنوان کمک

کننده ی دولت اسلامی مان بنا دارد که به هلال احمر ،استاندار کرمانشاه کمک کرده و از ظرفیت بسیج استان برای آبادانی روستای 1350 نفری زرده استفاده خواهیم کرد

وی با اشاره به برگزاری بیش از 400 برنامه فرهنگی ،عمرانی ،پزشکی و اقتصادی در  هفته بسیج در استان افزود: در طول هفته بسیج برنامه‌های متنوع و مختلفی با رویکرد توجه ویژه به اعتلای بسیج در حوزه دفاع، فرهنگ و خدمات اجتماعی برنامه ریزی شده است.

 همه مسئولین تمام تلاش خود را در راستای خدمت  بهتر به مردم استفاده خواهند کرد

سردار ترابی تصریح کرد: بسیج یک تفکری است و هر جا این تفکر شکل گرفت بن‌بست‌ها شکسته شد. وی با بیان اینکه اگر روحیه بسیجی نبود الان وضعیت در عراق، سوریه و لبنان چیز دیگری بود، گفت: با همین روحیه بسیجی همه تحلیلات دشمن نقش برآب می‌شود. سردار ترابی، مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را از عملکرد بسیجیان عنوان و خاطرنشان کرد : آرمان انقلاب اسلامی، آرمانی انقلابی است و دشمنان در مقابل جمهوری اسلامی ایران در سایه رشادت های شهدا همواره شکست می خورند.

سردار ترابی از اجرای 400 برنامه به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در هرمزگان خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت هفته بسیج 400 برنامه علمی، فرهنگی و اجتماعی در 13 شهرستان استان هرمزگان برگزار می‌شود که مهم‌ترین این برنامه‌ها تجمع بزرگ بسیجیان در پنج آذر است.

وی بیان داشت: از 29 آبان تا پنج آذر گروه‌های پزشکی بسیج به روستا‌های محروم هرمزگان اعزام می‌شوند و بیماران نیازمند را رایگان معاینه می‌کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی در مدارس، سرکشی از خانواده‌های شهدا و دیدار با جانبازان و آزادگان هرمزگانی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در هرمزگان است.

شایان ذکر است هفته ی بسیج از 29 آبان آغاز شده و تا 5 آذر ادامه دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2884
تاریخ :1396/09/01 ساعت 09:23:25
تعداد بازدید: 163
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی