گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3095
تاریخ :1397/09/14 ساعت 13:06:03
تعداد بازدید: 63
دستگيري کلاهبردار ميلياردي و کشف 21 دستگاه کانتينر مسروقه
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامي هرمزگان از دستگيري کلاهبردار ميلياردي و کشف 21 دستگاه کانتينر مسروقه خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، سردار عزيزاله ملکي با اعلام اين خبر گفت: کشف 21 دستگاه کانتينر مسروقه به ارزش 8 ميليارد و 400 ميليون ريال کشف شد.

وي افزود: در پي شکايت نماينده حقوقي يکي از شرکتهاي کشتيراني هرمزگان، مبني بر اينکه طي چند مدت اخير تعدادي از کانتينرهايي که در مالکيت شرکت کشتيراني و يا تحت اجاره آن بوده از خطوط نقل و انتقال مفقود و هيچ اثري از آنها نيست، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداري قرار گرفت. فرمانده انتظامي هرمزگان خاطرنشان کرد: در بررسيهاي اوليه مشخص شد تعدادي از کانتينرها در کارگاههاي توليد کانکس در يکي از استانهاي مرکزي کشور کشف و توقيف شده است. سردار ملکي افزود: با بررسي تکميلي صورت گرفته شخصي به هويت «ع. ج» که مالک يک شرکت تعمير کانتينر بوده و نسبت به خروج کانتينر از اسکله آشنايي کامل داشته اقدام به خروج و فروش کانتينرها کرده است. وي اظهار کرد: بنا به مستندات و اظهارات مالکان کارگاههاي خريدار کانتينر ها، متهم با مخدوش نمودن شماره سريالهاي کانتينرها و زدن چسب شماره سريال اقدام به فروش آنها کرده است.

فرمانده انتظامي هرمزگان با اشاره به اينکه پيگيري موضوع براي کشف ساير کلاهبرداريهاي احتمالي در دست بررسي و اقدام است، بيان کرد: با هماهنگي قضائي و طي يک عمليات ضربتي و غافلگيرانه متهم در مخفيگاهش دستگير و با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3095
تاریخ :1397/09/14 ساعت 13:06:03
تعداد بازدید: 63
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی