گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:43:28
تعداد بازدید: 62
مشكل پروژه راهسازي محور گهکم فورگ در روستاي طارم رفع شد
email pdf word plus minus reset color
مديرکل امور روستايي و شوراهاي استانداري هرمزگان از رفع مشكل پروژه راهسازي محور گهکم فورگ در روستاي طارم و آغاز مجدد اجراي اين طرح خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش رسيده، علي سالاري عنوان كرد: مشکل سکنه روستاي طارم با اداره كل راه و شهرسازي استان هرمزگان در بازديدي كه با حضور معاون اداره كل راه و شهرسازي استان انجام شد، رفع و اجراي پروژه راهسازي محور گهکم فورگ که از وسط روستاي طارم مي گذشت، مجددا توسط کارفرما آغاز شد.

وي ادامه داد: در بازديد از محل اين پروژه، کارفرما طبق تعهدات مندرج در صورتجلسه ملزم به رعايت و اجراي طرح گرديد و همچنين خواسته اهالي مبني بر اجراي رمپ ورودي و خروجي اجراي کنار گذر و اجراي آسفالت برخي از معابر روستايي مذکور نيز از تعهدات کارفرماست که به صورت همزمان با پروژه راهسازي اجرا مي شود. مديرکل امور روستايي و شوراهاي استانداري هرمزگان افزود: امروز جاده ها در حمل و نقل تاثير بسياري دارند و روز به روز بر اهميت جاده ها افزوده مي شود به طوري درحال حاضر 90 درصد از کل حمل و نقل کشور از طريق جاده ها انجام مي شود. سالاري تصريح كرد: جاده ها و راه سالم از نعمت هاي بسيار مهم براي رونق روستاها به شمار مي روند که در تامين امنيت و حمل و نقل روستايي تاثير بسزايي دارند و راه مناسب يکي از عوامل مهم در كاهش مرگ و مير بر اثر تصادفات است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:43:28
تعداد بازدید: 62
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی