گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3290
تاریخ :1398/09/09 ساعت 10:45:37
تعداد بازدید: 178
پايان فصل برداشت ميگو از صيدگاهاي استان
email pdf word plus minus reset color
به گزارش رسيده، محمد جوانمرد با بيان اين که در صيدگاههاي استان هرمزگان فصل صيد ميگو از يازدهم مهرماه آغازشده است، گفت: خوشبختانه در مجموع فصل صيد ميگو امسال رضايتبخش بوده است.

عکس اصلی خبر

وي افزود: امسال حدود 179 فروند شناور صيادي با بيش از دوهزار و 148 نفر صياد در فصل صيد ميگوي 98 مشارکت دارند .

جوانمرد با بيان اينکه خوشبختانه از پيش بيني هاي انجام شده براي ميزان صيد ميگو امسال جلو بوده ايم تصريح کرد: صيدگاه ميگوي هرمزگان از شهرستان سيريک و شهرستان ميناب تا سواحل منطقه تولا واقع در شمال شهرستان قشم را شامل مي شود.

معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات هرمزگان تصريح کرد: از اين ميزان صيد بالغ بر1033 تن ميگوي درشت و حدود 377 تن ميگوي سر تيز بوده است.

وي استفاده از مشارکت تعاونيهاي صيادي ميگو گير براي تقويت حفاظت منابع، حضور منظم و بهموقع نيروهاي حفاظت منابع و انجام گشتهاي هدفمند، بازديد منظم کارشناسان صيد و کارشناسان پژوهشکده از عمليات صيد شناورها و جلوگيري از صيد شناورها در شب و ساعات خارج از زمان تعيينشده را از اهم اقدامات مديريتي انجامشده براي مديريت بهتر فصل صيد ميگو خواند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3290
تاریخ :1398/09/09 ساعت 10:45:37
تعداد بازدید: 178
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی