گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:18:31
تعداد بازدید: 87
تاکيد استاندار بر استفاده از ظرفيت سفارتخانه ها براي صادرات محصولات هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: زمينه فعال سازي گمرک بندر گوکسر در شهرستان جاسک به سرعت فراهم شود تا ملوانان اين بندر نيز بتوانند مبادلات تجاري داشته باشند.

عکس اصلی خبر

به گزارش دريافتي، فريدون همتي در نشست کارگروه توسعه صادرات غيرنفتي استان هرمزگان بر لزوم استفاده از ظرفيت سفارتخانه ها و رايزن هاي بازرگاني کشورمان براي توسعه صادرات و تجارت خارجي استان هرمزگان تاکيد کرد و بيان داشت: استان هرمزگان از موقعيت قرار داشتن در کنار آب هاي خليج فارس و درياي عمان برخوردار است و بايد از اين ظرفيت براي افزايش تجارت با کشورهاي همسايه بهره برد.

وي ادامه داد: نياز است برنامه اي جدي جهت هماهنگي با سفارتخانه هاي کشورمان و معرفي محصولات و فرصت هاي صادراتي استان هرمزگان داشته باشيم.

استاندار هرمزگان افزود: اتاق بازرگاني استان بايد در اين زمينه فعال تر عمل کند و انتظار داريم که نقش موثرتري در رونق صادرات و تجارت داشته باشد.

همتي خواستار نظارت بر اجراي طرح تجارت کالاي ملواني در هرمزگان شد و تصريح کرد: فعال سازي بنادر کوچک و گمرکات براي فعاليت مناسب ملوانان لنج هاي تجاري در هرمزگان بايد تداوم داشته باشد.

وي گفت: زمينه فعال سازي گمرک بندر گوکسر در شهرستان جاسک به سرعت فراهم شود تا ملوانان اين بندر نيز بتوانند مبادلات تجاري داشته باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3078
تاریخ :1397/08/14 ساعت 09:18:31
تعداد بازدید: 87
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی