گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:19:03
تعداد بازدید: 105
20 واحد بنکداري از مرکز شهر بندرعباس جابه جا شدند
email pdf word plus minus reset color
پس از پايان مهلت 15 روزه فرمانداري بندرعباس براي خروج بنکداران از بافت مرکزي شهر بندرعباس 20 واحد بنکداري به مکان جديد منتقل شدند.

عکس اصلی خبر

مکان جديد ظرفيت نزديک به 600 واحد را دارد که از قبل 24 واحد در آن مستقر شده بودند و 12 واحد ديگر هم در روزهاي پيش رو به اين مکان که پس از ايستگاه راهآهن بندرعباس واقع شده ميروند. يکي از مزاياي خروج بنکداران از سطح شهر بندرعباس کاهش ترافيک در بافت مرکزي شهر است، براساس اخبار منتشره بنا بوده اين اتفاق در دهه فجر سال 96 انجام شود.

معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداربندرعباس روزپنجشنبه در گفت و گو با ايرنا اظهار داشت: با توجه به اتمام مهلت بنکداران براي جابهجايي به مکان جديد مسوولان شهري درحال انجام اقدامهاي لازم در بافت مرکزي شهر براي تخليه سريعتر بنکداران هستند.

حسين باباخاني ادامه داد: يکي از اين اقدامها جلوگيري از ورود کاميونهاي حامل کالاهاي بنکداران به بافت مرکزي شهر بوده که هماهنگيهاي لازم با پليس انجام شده است. 

وي ادامه داد: همچنين کُد اَنباري اين واحدها ابطال و انبارهايشان به عنوان انبارهاي غير مجاز و حتي قاچاق کالا شناسايي خواهند شد و از سوي ديگر شهرداري هم نسبت به سنگ فرش خيابان بهادُر جنوبي اقدام خواهد کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3321
تاریخ :1398/10/21 ساعت 12:19:03
تعداد بازدید: 105
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی