گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:25:32
تعداد بازدید: 77
ثبت ۲۲۷ شرکت در منطقه آزاد قشم
email pdf word plus minus reset color
۲۲۷ شرکت جدید در ۹ ماهه امسال در منطقه آزاد قشم به ثبت رسید.

عکس اصلی خبر

رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم به خبرنگار ایرنا گفت: در این مدت ۸۷۱ مورد تغییرات ثبتی برای شرکت‌های موجود انجام شده است .

رویا زاهدنیا افزود: از ابتدای امسال ۶ هزار و ۶۶۷ مورد فرایند ثبتی صورت گرفت که ۶ هزار و ۵۲۰ مورد در حوزه ثبت شرکت‌ها و ۱۴۷ مورد برای ثبت املاک و اراضی بوده است. وی با اعلام اینکه سامانه الکترونیکی ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری-غیرتجاری مناطق آزاد تجاری – صنعتی در این منطقه آزاد راه اندازی شده است، افزود: ثبت تمام تقاضاهای اشخاص تحت عنوان شرکت، شعبه و موسسه از تابستان امسال از طریق این سامانه صورت گرفته است.رییس اداره ثبت شرکت‌های سازمان منطقه آزاد قشم با اشاره به مزیت‌های راه‌اندازی سامانه الکترونیکی ثبت شرکت‌ها تصریح کرد: اشخاص متقاضی می‌توانند از طریق این سامانه تمام مراحل تعیین نام، ارسال الکترونیکی تمام مستندات و پرداخت هزینه‌های مربوط به ثبت شرکت در مناطق آزاد را در کمترین زمان ممکن انجام دهند .

وی خاطرنشان کرد: سامانه ثبت شرکت‌های مناطق آزاد کشور با هماهنگی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی راه‌اندازی و آخرین اصلاحات نیز در آن اعمال شده است و اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق این سامانه می‌توانند فرآیند ثبت شرکت را انجام دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3323
تاریخ :1398/10/23 ساعت 10:25:32
تعداد بازدید: 77
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی