گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2978
تاریخ :1397/02/26 ساعت 09:03:07
تعداد بازدید: 75
پيشتازى خيرين بستكى در اجراى طرحهاى آبخيزدارى
email pdf word plus minus reset color
رئيس اداره منابع طبيعى و آبخيزدارى بستک گفت: اداره منابع طبيعى و آبخيزدارى بستک در جلب مشاركت مردم و سرمايه گذارى خيرين در اجراى طرحهاى آبخيزدارى پيشتاز است.

عکس اصلی خبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان ؛ حامد احمدپور افزود: بستک مهد دانش بومى آبخيزدارى و مشاركت خیرین در اجراى پروژههاى آبخيزدارى است و شروع فعاليت خيرين در اين حوزه به اوايل دهه ٨٠ بر مىگردد كه در سال جارى نيز طرح عمليات آبخيزدارى آبگرم تدرويه با مشاركت خيرين در این شهرستان اجرا می شود.

وى با بيان اينكه كمبود منابع آب از محدوديتهاى اصلى و موانع توسعهی پايدار در شهرستان بستك است، تصريح كرد: مردم بستک به خوبى ضرورت و كاركرد طرحهاى آبخيزدارى را درک كرده اند که پيشينهى ورود خيرين به حوزه آبخيزدارى در اين شهرستان با اجراى پروژههاى شاخص نظیر عمليات آبخيزدارى جناح، اجراى سيستمهاى پخش سيلاب، احداث بندهاى سنگى-ملاتى، آب انبارها، بندهاى ساروجى قديمى و كانالهاى جداسازى آب شيرين از شور در سطح شهرستان گواه اين ادعاست.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2978
تاریخ :1397/02/26 ساعت 09:03:07
تعداد بازدید: 75
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی