گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:09:23
تعداد بازدید: 155
برای نخستین بار انجام شد؛ صادرات 1300 تن شیشه ساختمانی از بندر لنگه به قطر
email pdf word plus minus reset color
مدير اداره بنادر و دريانوردي لنگه از صادرات 1300 تن محموله شیشه ساختمانی از طریق اين بندر به کشور قطر برای نخستین بار خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومي اداره كل بنادر و دريانوردي هرمزگان، "قاسم عسكري نسب" در اين باره اظهار داشت: يك هزار و 302 تن ورقه شیشه صادراتی به ارزش بیش از 10 میلیارد ریال برای مصارف ساختمانی از بندر لنگه به مقصد کشور قطر بارگیری و صادر شد.

وي با تاکید بر ضرورت بهره گیری از توان عملیاتی بنادر غرب هرمزگان برای توسعه صادرات کالاهای غیر نفتی کشور افزود: تکیه بر توان داخلی و استفاده از تمام ظرفیت های اقتصادی و صنعتی به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری همواره سرلوحه قرار دارد.

عسکری نسب اظهار داشت: بندر لنگه دارای بستر مناسب اقتصادی و همچنین امکانات تخصصی بندری مورد نیاز تخلیه و بارگیری انواع کالاهای صادراتی و وارداتی است که در راستای بازاریابی و تکریم مشتری و با مذاکراتی که با شرکت تولیدی شیشه اردکان بعمل آمد، نخستین محموله شیشه صادراتی متعلق به بخش خصوصی از طریق این بندر به مقصد کشور قطر ارسال شد.

مدير اداره بنادر و دريانوردي لنگه در پایان با اشاره به رسالت های دستگاه های اجرایی کشور در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال پایدار، خاطرنشان کرد: باید از تمام ظرفیت های موجود در بنادر برای رونق بخشی به صادرات کالاهای غیر نفتی دارای ارزش افزوده استفاده نمایند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2952
تاریخ :1396/12/19 ساعت 09:09:23
تعداد بازدید: 155
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی