گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:50:50
تعداد بازدید: 90
افتتاح و کلنگ زنی ۳۵ پروژه عمرانی و کشاورزی در بخش مرکزی میناب
email pdf word plus minus reset color
در سفر یک روزه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به شهرستان میناب بیش از ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در بخش مرکزی مورد بهره برداری و کلنگ زنی شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ایسنا، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر با حضور علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان در شهرستان میناب بیش از ۳۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۲۰ میلیارد ریال در بخش های عمران و کشاورزی مورد بهره برداری و کلنگ زنی شد .

در مراسم افتتاح این پروژه ها، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام و شهدا و تبریک دهه مبارک فجر، گفت: عزم جدی و تاکید دولت تدبیر و امید بر رونق تولید و فعالیت های اقتصادی به ویژه در روستاهاست .

رئوفی با اشاره به نقش بی بدیل امام خمینی(ره) در شکل گیری انقلاب جمهوری اسلامی، تصریح کرد: امروز در سایه خون پاک شهیدان و به ثمر رسیدن انقلاب بزرگ و بی نظیر ملت شهید پرور ایران، شاهد الگوگیری کشورهای مختلف جهان از ارزش های انقلاب هستیم .

علی مهرانی بخشدار بخش مرکزی میناب در حاشیه این روز در گفت و گو با ایسنا به پروژه های این بخش اشاره کرد و گفت: به نمایندگی از ۳۵ طرح عمرانی و کشاورزی در این بخش طرح های ذیل مورد بهره برداری و کلنگ زنی شد .

وی تصریح کرد: کلنگ زنی سالن ورزشی تیرور با برآورد هزینه ۱۱ میلیارد ریال،افتتاح ساختمان آتش نشانی و شهرداری تیرور با اعتبار 7میلیارد ریال، افتتاح مجتمع بسته بندی و سردخانه بلای صفر با اعتبار 20میلیارد ریال، افتتاح کارخانه بسته بندی نور آبزیان با اعتبار 60میلیارد ریال، افتتاح شرکت عمل آوری مروارید سفید با اعتبار 70 میلیارد ریال، بهره برداری از اسکله شناور مسافری و گردشگری تیاب با اعتبار 5 میلیارد ریال، افتتاح بازارچه ملوانی تیاب با اعتبار 45 میلیارد ریال، افتتاح واحد دندانپزشکی و زیست پزشک روستای حاجی خادمی با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال دیگر پروژه هایی است که به بهره برداری خواهد رسید.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2938
تاریخ :1396/11/23 ساعت 10:50:50
تعداد بازدید: 90
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی