گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2961
تاریخ :1397/01/28 ساعت 08:56:10
تعداد بازدید: 109
اشتغال راهکار اساسی برای محرومیت‌زدایی است
email pdf word plus minus reset color
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته امداد نقش مهمی در ایجاد و توسعه اشتغال و توانمندسازی جامعه دارد.

عکس اصلی خبر

به گزارش فارس، احمد مرادی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان هرمزگان با تأکید بر امر فقرزدایی که یکی از اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در خدمت به محرومان بوده است اظهار داشت: برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و در مکتب اسلام ناب محمدی، رسیدگی به مشکلات محرومان و نیازمندان از اهمیت خاصی برخوردار بوده و در این زمینه همه موظفند تا در حد امکان برای ریشه‌کنی فقر تلاش کنند .

وی افزود: بر این اساس، رهبر کبیر انقلاب اسلامی نهاد مقدس کمیته امداد را تأسیس کردند تا شعار خدمت به محرومان محقق شود .

 رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نهاد کمیته امداد نقش مهمی در ایجاد و توسعه اشتغال و توانمندسازی افراد جامعه دارد که تحقق این امر موجب می‌گردد هر خانوار که از چرخه حمایتی خارج می‌شود به‌ عنوان سرمایه‌ای برای کشور و استان، توانایی مدیریت و تحت حمایت قرار دادن افراد دیگری را داشته باشند .

مرادی با اشاره به ظرفیت‌ها و امکانات موجود در استان هرمزگان گفت: هر استان به فراخور موقعیت جغرافیایی آن باید از ظرفیت‌ها و امکاناتی برخوردار باشد که استان هرمزگان نیز از ظرفیت پهنه طولانی دریا و ساحل و همچنین جزایر چهارده‌گانه برخوردار است که می‌توان در تمامی ابعاد به توسعه استان کمک کند .

وی همچنین تأکید کرد: علیرغم فعالیت صنایع و پالایشگاه، ظرفیت‌های دولتی و بخش خصوصی و سایر منابع و امکانات موجود، آمار بالای خانوارهای تحت حمایت نهاد حمایتی کمیته امداد امام (ره) زیبنده نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست .

رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ناهنجاری‌های اجتماعی صد در صد ناشی از فقر بوده و معضلات کنونی و همچنین آمار زندانیان همه و همه به مشکل فقر برمی‌گردد، وظیفه همه ما است که برای فقرزدایی بیش‌ از پیش بکوشیم .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2961
تاریخ :1397/01/28 ساعت 08:56:10
تعداد بازدید: 109
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی