گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3505
تاریخ :1399/07/23 ساعت 09:07:11
تعداد بازدید: 163
فرماندار شهرستان بندرعباس: با محتکرين و گرانفروشان برخورد جدي صورت مي‌گيرد
email pdf word plus minus reset color
فرماندار شهرستان بندرعباس گفت: برخي سودجويان با گرانفروشي و احتکار نيازمندي‌هاي مردم بر ميزان فشار بر مردم مي افزايند که بايستي با آن‌ها برخورد جدي صورت گيرد.

عکس اصلی خبر

عزيزاله کناري در جلسه شوراي نظارت و کنترل تنظيم بازار شهرستان بندرعباس افزود: در صورت مشارکت گسترده شهروندان در اعلام تخلفاف مشهود، ميزان برخوردها افزايش يافته و با گرانفروشان و محتکران برخوردهاي لازم صورت مي گيرد .

فرماندار شهرستان بندرعباس بيان کرد: در شرايطي که دشمنان قسم خورده نظام بر مردم فشار وارد مي کنند، متاسفانه برخي نيز در داخل کشور با آن‌ها همراهي مي کنند و با گرانفروشي و احتکار نيازمندي‌هاي مردم بر ميزان فشار بر مردم مي افزايند که بايستي با آنها برخورد جدي صورت گيرد.کناري اظهار کرد: با فرصت طلبان و سودجويان و مخلان امنيت اقتصادي توسط بخش دولتي، بسيج، نيروهاي مردمي و شهروندان با افزايش نظارت ها، برخوردهاي لازم صورت مي‌گيرد و گشت هاي مشترکي را به صورت صبح و بعد از ظهر در سطح بازار از فردا خواهيم داشت .

وي افزود: شهروندان نيز با ارائه اطلاعات، فاکتور و گزارش هاي تخلفات به دستگاه هاي نظارتي و از جمله سازمان صنعت، معدن و تجارت و تلفن 124 نسبت به معرفي گرانفروشان و محتکران و محل‌هاي احتکار کالا ها به مسئولان کمک کنند تا با برخورد با اين افراد متخلف در مردم ايجاد اميد و در محتکران و گرانفروشان، نااميدي و ياس ايجاد شود .

فرماندار شهرستان بندرعباس ضمن تقدير و قدرداني از کسبه منصف شهرستان اظهار کرد: بازار به صورت روزانه رصد خواهد شد و تيم هاي بازرسي متعدد با استفاده از ظرفيت بسيجيان، بازرسان افتخاري پليس انتظامي و گروه هاي مردمي و بانوان داوطلب علاقمند با محوريت سازمان صنعت معدن تجارت بصورت شبانه روزي و مستمر و نامنظم محسوس و نا محسوس رصد مي شود .

وي اضافه کرد: هر شهروند مي‌تواند به عنوان يک بازرس افتخاري عمل کند و تخلفات در حوزه بازار را اعلام کند .

کناري تصريح کرد: فروشندگان نيز بايستي هر گونه خريدي را با فاکتور داشته باشند و اتيکت را به صورت روزانه نصب کنند و فاکتور فروش را به خريدار با ذکر تاريخ و آدرس دقيق واحد صنفي ارائه کنند و درصورت وجود هر گونه تخلفي با متخلفين برخورد شديد ظرف حداکثر 48 ساعت خواهد شد .

کناري با اشاره به اينکه مديران و کارکنان دستگاه اجرايي نيز به عنوان بازرس افتخاري و نامحسوس اقدام و تخلفات را اعلام کنند، از روساي اتحاديه ها نيز خواستند ضمن رصد صنوف زير مجموعه، آنها را ارشاد کنند و با متخلف برخورد کنند .


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3505
تاریخ :1399/07/23 ساعت 09:07:11
تعداد بازدید: 163
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی