گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3271
تاریخ :1398/08/12 ساعت 09:26:25
تعداد بازدید: 134
انفجار سيلندر گاز در روستاي تلنگ ميناب يک کشته بر جاي گذاشت
email pdf word plus minus reset color
دهيار روستاي تلنگ کشتاران ميناب گفت: بر اثر انفجار سيلندر گاز در يک اتاق کارگري در روستاي تلنگ کشتاران متاسفانه يک نفر از کشاورزان کشته و پنج نفر ديگر با بيش از 70 درصد سوختگي به شدت زخمي ودر بخش مراقبت هاي ويژه تحت مراقبت هستند.

عکس اصلی خبر

عباس ذاکري در گفتوگو با ايسنا، با اعلام اين خبر، اظهار کرد: در روستاي تلنگ کشتاران هنگام پخت غذا انفجاري در يک اتاق کارگري رخ داده است.

دهيار روستاي تلنگ کشتاران ميناب با بيان اينکه با اعلام شاهدان عيني بر اثر نشتي گاز اين انفجار رخ داده است.، تصريح کرد: بدليل شدت انفجار اتاق بصورت کامل تخريب و بر روي آنها آوار مي شود. ذاکري عنوان کرد: در اثر اين انفجار يکي از کشاورزان که از اهالي بخش بندزرک بوده در دم جان خود را از دست مي دهد.

دهيار روستاي تلنگ کشتاران ميناب بيان کرد: با کمک اهالي روستا مصدومان به بيمارستان حضرت ابوالفضل(ع) ميناب منتقل مي شوند که بر اثر شدت جراحات وارده به بندرعباس اعزام مي شوند.

وي ادامه داد: در حال حاضر پنج مصدوم ديگر اين سانحه با 70 درصد سوختگي در بخش مراقبتهاي ويژه در بندرعباس تحت مراقبت قرار گرفته اند.

ذاکري خاطرنشان کرد: متاسفانه در هيچ يک از روستاهاي تلنگ تجهيزات و ماشين آلات اطفاي حريق وجود ندارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3271
تاریخ :1398/08/12 ساعت 09:26:25
تعداد بازدید: 134
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی