گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3225
تاریخ :1398/05/16 ساعت 11:08:00
تعداد بازدید: 59
مديرعامل آبفا هرمزگان خبر داد : آغاز بازسازي و رفع اتفاقات شبكه توزيع آب در روستاهاي ميناب
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل آبفا هرمزگان از شروع عمليات بازسازي و رفع اتفاقات شبكه توزيع آب روستايي شهرستان ميناب طي سه روز گذشته خبر داد.

عکس اصلی خبر

«امين قصمي» در اين رابطه افزود: بنا بر اولويت کميته اضطراري شناسايي و رسيدگي فوري به مشکلات بخش روستايياستان، عمليات تعمير و رفع شكستگي هاي شبكه هاي توزيع آب روستايي از شهرستان ميناب آغاز شد كه در اولين روز عمليات، تعداد 40 مورد شكستگي در بخش مركزي و بندزرك با مشاركت تيم اتفاقات آب و فاضلاب شهري و روستايي استان مرتفع گرديد.  

وي افزود: در دومين روز بازديد تيم كارشناسي واحد بهره برداري آبفا و آبفار از روستاهاي شهرستان ميناب نيز، در مجموع 70 مورد شكستگي بر روي شبكه هاي اصلي و خطوط انتقال آب روستايي اين شهرستان شناسايي و رفع شده كه عمليات رفع حوادث باقي مانده شبكه ها تا تثبيت نسبي وضعيت شكستگي ها به مدت يك هفته كماكان ادامه خواهد داشت. 

سرپرست آبفاروستايي استان گفت: همچنين كار اصلاح و بازسازي خط ورودي شهر تيرور به زودي آغاز مي شود كه با انجام اين پروژه ضمن جلوگيري از هدررفت آب، مشكل كمبود آب در اين شهر به طور كامل رفع مي گردد.

قصمي يادآورد شد؛ در راستاي تغيير و بهبود استاندارد هاي خدمات آبرساني به روستاها،  تلاش مي كنيم طبق قولي كه به مردم داديم، با تمام توان و ظرفيت خود، سطح خدمات رساني به روستاهاي استان را در قالب برنامههاي کوتاه مدت از جمله اصلاح و رفع حوادث شبكه ها و خطوط انتقال آب روستايي، به سطح مطلوبي برسانيم.  

مديرعامل آبفا استان با بيان اينكه تحقق ارتقاء سطح خدمات رساني به روستاها نيازمند زمان و توان و تجهيزات مضاعفي است، تاكيد كرد؛ با توجه به اينكه اولويت ما رفع دغدغه هاي مردم در بخش آب روستايي است، در كوتاه ترين زمان ممكن نسبت به رفع اين دغدغه ها اقدام مي كنيم.

شايان ذكر است؛ عمليات رفع حوادث و شكستگي هاي شبكه و خطوط انتقال در روستاهاي جنگان، گودو ،بندزرك، جاده تياب نصيرايي انجام شده و اين روند در روستاهاي لردمنجلي، حكمي، دهوسطي ،گلشوار، تيرور و بخش بندزرك همچنان ادامه دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3225
تاریخ :1398/05/16 ساعت 11:08:00
تعداد بازدید: 59
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی