گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2994
تاریخ :1397/03/22 ساعت 10:05:49
تعداد بازدید: 106
استاندار هرمزگان در شورای مسکن استان: پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان تا هفته دولت افتتاح مي شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: طبق برنامه ريزي صورت گرفته تا هفته دولت سال جاري پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق اين واحدها به بهره برداري خواهد رسيد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست شورای مسکن استان هرمزگان با اشاره به تصميمات اتخاذ شده در اين نشست و تقسيم كار صورت گرفته ميان دستگاه هاي اجرايي جهت تكميل طرح هاي مسكن مهر در هرمزگان، عنوان كرد: در اين راستا مقرر شد شهرك مسكن مهر پيامبر اعظم (ص) بندرعباس به شهرداري بندرعباس تحويل داده شود تا خدمات رساني بهتري به مردم اين شهرك صورت گيرد.

وي ادامه داد: طبق برنامه ريزي صورت گرفته تا هفته دولت سال جاري پنج هزار واحد مسكن مهر در هرمزگان به طور كامل و با وصل شدن انشعابات آب و برق اين واحدها به بهره برداري خواهد رسيد.

استاندار هرمزگان افزود: طرح روشنايي معابر شهرك مسكن مهر پيامبر اعظم (ص) بندرعباس نيز طي سه فاز تا هفته دولت امسال اجرايي مي شود و شهرداري بندرعباس نيز در زمينه ايجاد فضاي سبز و آسفالت معابر اين شهرك اقدام خواهد كرد.

همتی تصريح كرد: ديگر نيازهاي اين شهرك از جمله ايجاد شبكه جديد فاضلاب، مدرسه، مسجد و اماكن ورزشي احصا شده و با تخصيص منابع بخشي از نيازهاي زيرساختي شهرك پيامبر اعظم (ص) بندرعباس تا هفته دولت و بخش ديگري تا پايان سال جاري تكميل مي شود.

وي گفت: به ساكنان واحدهاي مسكن مهر در هرمزگان اطمينان مي دهم كه مسائل آنان را به طور منظم و هفتگي مورد بررسي قرار مي دهيم و در جهت رفع مشكلات تصميم گيري مي شود تا آسايش، رفاه و آرامش مناسبي براي ساكنين اين واحدها ايجاد شود.

استاندار هرمزگان خاطرنشان كرد: همچنين در خصوص تعدادي از تعاوني هاي مسكن مهر در هرمزگان كه در دادگستري پرونده دارند با همكاري دادگستري كل استان مقرر شد بخش ويژه اي براي تسريع در رسيدگي به مسائل آنان مشخص شود.

همتی اضافه كرد: از مردم ساكن در واحدهاي مسكن مهر مناطق مختلف استان هرمزگان نيز مي خواهيم تا همراهي لازم را با دستگاه ها در جهت بهبود خدمات رساني داشته باشند.

يك ميليون واحد مسكن مهر در دولت تدبير و اميد به متقاضيان تحويل داده شده است

احمد اصغري مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نيز در اين نشست، اظهار داشت: از مجموع 55 هزار واحد مسكن مهر كه كار ساخت آن در استان هرمزگان آغاز شد، ساخت نزديك به 50 هزار واحد به اتمام رسيده است.

وي ادامه داد: طبق دستور رئيس جمهور تمامي پروژه هاي مسكن مهر در سطح كشور بايد در سال جاري تكميل و به اتمام برسد كه تمام تلاش خود را در اين راستا انجام خواهيم داد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر افزود: در حال حاضر 300 هزار واحد مسكن مهر ساخته شده در سطح كشور وجود دارد كه در انتظار خدمات زيربنايي براي تحويل هستند و به طور جدي پيگير رفع مشكل خدمات زيربنايي از جمله آب و برق در واحدهاي مسكن مهر هستيم.

مهرآبادی با بيان اينكه در دولت تدبير و اميد با وجود تنگناهاي مالي نزديك به يك ميليون واحد مسكن مهر به متقاضيان تحويل داده شده است، تصريح كرد: از ابتداي آغاز طرح مسكن مهر، نزديك به دو ميليون واحد مسكوني در قالب اين طرح ساخته شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2994
تاریخ :1397/03/22 ساعت 10:05:49
تعداد بازدید: 106
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی