گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:38:15
تعداد بازدید: 412
اخذ تاییدیه دانش بنیان تولیدی توسط شرکت پلیمر هرمزبرکه
email pdf word plus minus reset color
معاون صنايع كوچك شهرك هاي صنعتي استان هرمزگان گفت: با پيگيري شرکت شهرک‌های صنعتي استان هرمزگان و اقدامات كارگزار فن بازار منطقه ای استان، شرکت «پلیمر هرمزبرکه» موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان تولیدی در خصوص تکنولوژی دورانی و ساخت بویه های اقیانوسی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید .

عکس اصلی خبر

 احسان بخرد ضمن اعلام اين خبر گفت: محصول فناورانه «بویه های اقیانوسی» علایم جهت یابی دریایی هستند که دریانوردان از آنها به منظور پیدا کردن مسیر مطمئن حرکت خود استفاده می‌کنند.

وي افزود: این علایم در نقاط مختلف طول سواحل و در مسیر های کشتیرانی قرار داده می شوند تا تعیین کننده مسیر ایمن نسبت به خشکی و خطرات ناپیدا باشد و به گونه ای طراحی و تولید می شوند تا به راحتی مورد ردیابی قرار بگيرند .

علایم کمک ناوبری دریایی در بعضی موارد مجهز به دستگاه های شناسایی و رادار نیز هستند.

معاون صنايع كوچك شهركهاي صنعتي هرمزگان خاطرنشان كرد: شرکت پلیمر هرمز برکه که از سال ۱۳۸۴ در شهرک صنعتی شماره ۳ بندرعباس فعال بوده و برای اولین بار در کشور موفق به طراحي و ساخت بویه های بزرگ اقیانوسی  شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3416
تاریخ :1399/03/24 ساعت 09:38:15
تعداد بازدید: 412
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی