گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:28:52
تعداد بازدید: 90
نمایشگاه صنایع دستی در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی بندرعباس افتتاح شد
email pdf word plus minus reset color
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: به مناسبت هفته صنایع دستی امروز نمایشگاه صنایع دستی در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی بندرعباس افتتاح شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان، اشکان مختاری افزود: نمایشگاه صنایع دستی همزمان با هفته صنایع دستی با همکاری شرکت تعاونی صنایع دستی و جمعی از صنعتگران فعال در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی با 20 درصد تخفیف برپا شد.

او با بیان اینکه در این نمایشگاه صنعتگران به صورت زنده به ساخت محصولات صنایع دستی می پردازند، افزود: همچنین تعدادی از آثار هنرمندان و صنعتگران در رشته های گلابتون دوزی، معرق چوب، گلیم بافی، خوس دوزی و سفالگری به معرض نمایش گذاشته شده است.

مختاری افزود: تقارن روز جهانی صنایع دستی با ماه مبارک رمضان ما را بر آن داشت تا در جهت معرفی هرچه بیشتر ظرفیت های صنایع دستی اقدام به برپایی این نمایشگاه ارزشمند کنیم.

گفتنی است نمایشگاه صنایع دستی از تاریخ 21 خرداد به مدت یک هفته در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی بندرعباس واقع در ضلع شرقی میدان صادقیه دایر می باشد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2995
تاریخ :1397/03/23 ساعت 09:28:52
تعداد بازدید: 90
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی