گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:10:00
تعداد بازدید: 60
تشريح رايزني پارک فناوري هرمزگان با کشورهاي عضو انجمن پارک هاي علم و فناوري جهان
email pdf word plus minus reset color
با رئيس پارک علم و فناوري هرمزگان از رايزني براي انتقال فناوري و همکاري در بخش هاي مختلف اين حوزه با پارک هاي علم و فناوري عضو Iasp خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي پارک علم و فناوري هرمزگان، دکتر علي فتي افزود: در حاشيه برگزاري کنفراس Iasp که به ميزباني ايران و در اصفهان برگزار شد جلسات و ديداري هاي مختلفي با دست اندرکاران پارک هاي فناوري کشورهاي مختلف برگزار شد که در زمينه هاي توسعه فناوري و همکاري هاي في ما بين مذاکراتي صورت گرفت. وي با اشاره به اهميت انتقال تکنولوژي گفت: در اين زمينه مذاکرات خوبي صورت گرفت که اميدواريم روند همکاري بتواند به توسعه فناوري در هرمزگان کمک کند. رئيس پارک علم و فناوري هرمزگان همچنين با اشاره به ظرفيت فناوري دريايي در هرمزگان گفت: دريا ظرفيت بالايي در هرمزگان است و شرکت هاي دانش بنيان در اين زمينه ورود کرده اند. اين ظرفيت  ها مي تواند زمينه همکاري در انتقال تکنولوژي به صورت دو طرفه فراهم کند. به گفته فتي در حوزه انتقال تکنولوژي با کره جنوبي نيز مذاکراتي صورت گرفت که با همکاري شرکت هاي دانش بنيان و تعامل دو طرفه امکان پذير خواهد بود وي بيان داشت: در اين کنفرانس با يکي از تامين کنندگان منابع مالي از کشور فرانسه نيز مذاکراتي صورت گرفت که مي تواند نسبت به تسريع در توسعه فناوري اين استان نقش خوبي ايفا کند. به گفته فتي، بازاريابي براي محصولات دانش بنيان هرمزگان از ديگر اقداماتي بود که در اين کنفرانس پيگيري شد که اميدواريم با پيگيري هايي که صورت مي گيرد بتوان بازار خارج کشور محصولات دانش بنيان استان را تقويت کرد. رئيس پارک علم و فناوري هرمزگان در ادامه با اشاره به روابط تجاري عمان و ايران گفت: به دليل همسايگي هرمزگان با کشور عمان و زمينه هايي که در اين خصوص فراهم شده، مذاکراتي در خصوص مبادلات فناوري صورت گرفت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 09:10:00
تعداد بازدید: 60
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی