گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3181
تاریخ :1398/02/21 ساعت 09:09:35
تعداد بازدید: 58
واکنش صنعت، معدن و تجارت هرمزگان به گراني تن ماهي
email pdf word plus minus reset color
رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان افزايش قيمت تن ماهي را بدون مجوز ستاد تنظيم بازار هرمزگان غير قانوني عنوان کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، خليل قاسمي در جلسه بررسي علل و افزايش قيمت تن ماهي که مديرکل تعزيرات حکومتي و مديرعامل شرکت شهرکهاي صنعتي حضور داشتند، گفت: نبايد به دليل کمبود و يا افزايش نرخ ماهي و يا نرسيدن مواد اوليه با افزايش قيمت کالا مواجه باشيم.

وي ادامه داد: ابزار قيمتي توجيه قابل قبولي براي جبران افزايش قيمت نهادههاي توليد نيست.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان عنوان کرد: اين کارخانه بايد فضاي توليد بيشتري را ايجاد نمايد و حاشيه سود براي دلالان را محدود نمايد.

وي در ادامه اظهار داشت: بر اساس مصوبه کارگروه تنظيم بازار استان که رياست آن به عهده استاندار استان ميباشد هر گونه افزايش قيمت در هر کالايي بايد با مصوبه کارگروه تنظيم بازار استان اجرايي شود.

وي افزود: بر اساس مصوبات صورت گرفته خروج هر گونه ماهي از استان بايد با مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان صورت پذيرد.

در ادامه رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، دستوراتي را در جهت تسهيل و در اختيار گذاشتن مواد اوليه براي کاهش قيمت تن ماهي صادر نمودند.

خليل قاسمي با اطمينان خاطر به همشهريان و هم استانيهاي محترم عنوان کرد: جلوي هر گونه افزايش قيمت بي رويه و غير قانوني گرفته شده و بزودي بر اساس آناليز قيمت و بررسي مواد اوليه اين محصول، نرخ تن ماهي زير نظر ستاد تنظيم بازار استان اعلام ميگردد.

شايان ذکر است: مدير عامل شرکت فرآوردههاي شيلاتي بندرعباس مهمترين عامل افزايش قيمت تن ماهي و همچنين اقلام مصرفي در توليد کنسرو ماهي را کمبود ماهي، مشکلات مربوط به واردات ماهي و افزايش قيمت آن عنوان کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3181
تاریخ :1398/02/21 ساعت 09:09:35
تعداد بازدید: 58
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی