گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:14:20
تعداد بازدید: 83
در منطقه جنوب شرق کشور؛ 1089دستگاه ارتباطی رادیویی غیرمجاز شناسایی و جمع آوری شد
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور گفت: یک هزار و 89 دستگاه بی سیم، تلفن بی سیم و لینک های رادیویی غیرمجاز (رادیوهای وایرلس غیرمجاز) در 9 ماه گذشته در جنوب شرق کشور (استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان) شناسایی و جمع آوری شد.

عکس اصلی خبر

 محسن قاسمی اظهار داشت: مردم تجهیزات الکترونیک و بی سیم مورد نیاز خود را از محل ها و فروشگاه های مجاز خریداری کرده و از خرید تجهیزات غیرمجاز خودداری کنند.

وی ادامه داد: این تجهیزات به دلیل تداخل هایی که با دیگر شبکه های متعلق به سایر نهادها ایجاد می کند شناسایی و مالکان و استفاده کنندگان آن ها به مراجع قضایی معرفی می شوند.

وی اضافه کرد: مدیریت طیف فرکانس و کنترل فضای فرکانسی از وظایف اصلی این اداره کل بوده که به صورت شبانه روزی توسط سامانه های ثابت و سیار در نقاط مختلف انجام می شود.

مدیرکل تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی جنوب شرق کشور تصریح کرد: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانند به پایگاه اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به نشانی www.cra.ir مراجعه کنند.

اداره کل تنظیم مقررات وارتباطات رادیویی منطقه جنوب شرق یکی از اداره های کل منطقه ای سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است که به منظور حضور موثر سازمان و انجام وظایف حاکمیتی و نظارتی سازمان، نظارت دقیق و به موقع بر اپراتورها و اعمال مقررات، کنترل فضای فرکانسی، اعمال حاکمیت بر طیف فرکانس و نظارت بر حُسن اجرای ضوابط و مقررات در بخش های مختلف ارتباطات و فناوری اطلاعات تشکیل شده است. منطقه جنوب شرق شامل سه استان هرمزگان، کرمان و سیستان وبلوچستان است و دفتر اصلی در شهرستان بندرعباس قرار دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2918
تاریخ :1396/10/20 ساعت 08:14:20
تعداد بازدید: 83
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی