گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3344
تاریخ :1398/11/21 ساعت 09:50:04
تعداد بازدید: 141
در مراسمي با حضور نماينده ولي فقيه و استاندار هرمزگان صورت گرفت: بهرهمندي مردم ابوموسي از 13 طرح عمراني جديد
email pdf word plus minus reset color
13 طرح عمراني با اعتباري افزون بر 381 ميليارد ريال در نهمين روز از دهه فجر در جزيره بوموسي بهرهبرداري شد.

عکس اصلی خبر

اين تعداد طرحهاي درحال افتتاح با حضور حجتالاسلام والمسلمين عباديزاده نماينده ولي فقيه در هرمزگان، فريدون همتي استاندار و جمعي از مسوولان نهادهاي اجرايي روز يکشنبه به بهرهبرداري رسيد.

مسوولان هرمزگان در بدو ورود به بوموسي ضمن حضور در گلزار شهداي اين شهرستان و اداي احترام به مقام شهيدان به افتتاح اين 13 طرح عمراني پرداختند. طرح توسعه ارتباطات راديويي، عمليات احداث ساختمان ماکروويو شرکت ارتباطات زيرساخت بوموسي، بهرهبرداري ازطرح توسعه شبکه توزيع آب با اعتبار 25 ميليارد ريال از جمله اين طرحهاست.   شهرستان بوموسي شامل جزيره هاي بوموسي، تنب بزرگ، تنب کوچک، سيري، فارور بزرگ و فارور کوچک است.جزيره بوموسي با 12 کيلومتر مربع وسعت به عنوان مرکز اين شهرستان در آب هاي خليج فارس و در فاصله 75 کيلومتري بندرلنگه و 57 کيلومتري شرق جزيره سيري واقع
 شده است.

اين جزيره به لحاظ موقعيت جغرافيايي، داراي اهميت بسيار زياد و استراتژيک براي کشور بوده و از جنبه اهميت دريايي به دليل نزديکي به آبراه هاي بين المللي و همچنين تردد شناورهاي سنتي تجاري و صيادي در آبهاي خليج فارس از اين منطقه به کشورهاي حوزه خليج فارس داراي اهميت بسياري است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3344
تاریخ :1398/11/21 ساعت 09:50:04
تعداد بازدید: 141
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی