گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:56:00
تعداد بازدید: 89
بازديد سرزده مديرعامل شرکت پخش فرآورده هاي نفتي ايران از انبار نفت شهيد رجايي بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت پخش فرآورده هاي نفتي کشور در سفر به استان هرمزگان به صورت سرزده از انبار نفت شهيد رجايي بندرعباس بازديد کرد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي پخش فرآوردههاي نفتي منطقه هرمزگان، مديرعامل شرکت پخش فرآوردههاي نفتي کشور پس از حضور در جلسه اي در محضر حضرت آيتالله رئيسي رئيس قوه قضاييه که در گمرک شهيد رجايي بندرعباس برگزار شد با حضور سرزده در انبار نفت شهيد رجايي بندرعباس از نزديک روند عمليات  تخليه و بارگيري و صدور ارسال فرآورده نفتي را بررسي و با کارکنان اين انبار به گفتگو نشست. در اين بازديدها که از منطقه بارگيري، عمليات کنترل مخازن و تلمبهخانهها صورت گرفت مسئولين عملياتي و مهندسي توضيحات لازم در مورد وضعيت ذخيره سازي در اين انبار را ارائه دادند. همچنين در پايان مهندس وکيل زاده از تاسيسات بارگيري فرآورده توسط مخزن دار در محوطه ريلي انبار نفت بازديد و از نزديک روند توسعه خطوط ريلي را بررسي کرد.  گفتني است در اين سفر سيد مهدي سيدي شانديز رئيس اداره پيشگيري از عرضه خارج از شبکه و مقابله با قاچاق سوخت نيز مديرعامل شرکت را همراهي کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3255
تاریخ :1398/07/16 ساعت 10:56:00
تعداد بازدید: 89
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی