گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3322
تاریخ :1398/10/22 ساعت 10:51:22
تعداد بازدید: 155
مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان: تحريم آمريکا عليه فولاد هرمزگان جنبه تبليغاتي دارد
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: تحريم هاي جديد آمريکا و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در ليست شرکت هاي مشمول تحريم عمدتاً جنبه تبليغاتي داشته و تأثيري بر (اي پي اس) و ديگر فعاليت هاي اقتصادي اين شرکت در داخل و خارج از کشور نخواهد داشت.

عکس اصلی خبر

محسن ارزاني در پي اعمال تحريمهاي جديد آمريکا  و قرار گرفتن شرکت فولاد هرمزگان در ليست شرکتهاي مشمول تحريم، اظهار کرد: اعلام تحريمهاي جديد موضوع جديدي نيست و تحريمهاي اخير چيزي اضافه بر آنچه تاکنون بوده است، ندارد.

مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان افزود: فولاد هرمزگان از سالها قبل همچون ساير بخشهاي اقتصادي کشور با تحريم روبهرو بوده است؛ تحريمهاي اخير آمريکا بيش از آنکه بر اقتصاد ايران اثرگذار باشد، اقدامي نمايشي از طرف اين کشور است.

ارزاني تصريح کرد: در شرکت فولاد هرمزگان اين تحريمها خللي در جريان فعاليتهاي توليدي، مالي و بازرگاني و صادرات شرکت ايجاد نخواهد کرد.

وي با بيان اينکه يکي از فرصتهايي که از طريق تحريم ايجاد شده راهاندازي نهضت بوميسازي در صنعت کشور است، عنوان کرد: با تدابير هوشمندانهاي که از سالها قبل از سوي مقام معظم رهبري در حوزه اقتصاد مقاومتي و تکيهبر توان داخلي انديشيده  شد، فولاد هرمزگان نيز در همين راستا  استراتژي بوميسازي و استفاده از توان داخل کشور را در دستور کار خود قرار داد و بخش بسيار زيادي از  قطعات و مواد موردنياز  خود را از اين طريق تأمين کرده و در  معدود مواردي نيز با جايگزيني ديگر منابع عملاً وابستگي خود را در اين زمينه کاهش و آن را به نحو مطلوب مديريت کرده است.

مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان ادامه داد: نکته مهم و قابلتوجه اين است که تحريم جديد عمدتاً جنبه تبليغاتي داشته و هدف آن محدوديت دسترسي شرکتها به شبکههاي فروش و  بازرگاني است، درحاليکه فولاد هرمزگان روابط تجاري و مستقل خود را داشته و تحريم اخير تأثيري بر (اي پي اس) و  ديگر فعاليتهاي اقتصادي شرکت در داخل و خارج از کشور نخواهد داشت و به کليه اهداف مدنظر  خود دست خواهيم يافت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3322
تاریخ :1398/10/22 ساعت 10:51:22
تعداد بازدید: 155
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی