گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3096
تاریخ :1397/09/15 ساعت 09:19:37
تعداد بازدید: 80
در شركت آب منطقه اي هرمزگان: نخستين كارگاه آموزشي راهبردي و پيشبرد ساماب برگزار شد
email pdf word plus minus reset color
مدير بهره برداري و نگهداري از تاسيسات آبي شركت آب منطقه اي هرمزگان از برگزاري نخستين کارگاه آموزشي راهبري و پيشبرد ساماب در بخش آب سطحي در شرکت سهامي آب منطقه اي هرمزگان خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي شرکت سهامي آب منطقه اي هرمزگان، حجت توحيدي عنوان كرد: به منظور بررسي روند اقدامات صورت گرفته در سامانه ساماب بخش آب سطحي اين کارگاه آموزشي از تاريخ 10 لغايت 12 آذر ماه جاري در شرکت سهامي آب منطقه اي هرمزگان برگزار شد.

وي با اعلام اين خبر افزود: اين کارگاه آموزشي با حضور مديران و کارشناسان شرکت مديريت منابع آب ايران ، شرکت آب و برق خوزستان و شرکت هاي آب منطقه اي اصفهان، فارس ، کردستان، کرمانشاه، لرستان و ايلام برگزار شد.

اين مسئول در ادامه تشريح كرد: در اين کارگاه آموزشي مديران و کارشناسان بخش آب سطحي و امور مشترکين، با اطلاع از روند اقدامات صورت گرفته در ساير استان ها، آموزش هاي لازم به منظور عملياتي كردن سامانه ارائه شد.

توحيدي افزود: در پايان نيز مسائل و مشکلات موجود در اجراي سامانه مورد بررسي قرار گرفت و پيشنهاداتي جهت بهبود و توسعه ساماب در بخش آب سطحي مطرح شد.

مدير بهره برداري و نگهداري از تاسيسات آبي شركت آب منطقه اي هرمزگان توضيح داد: سامانه يکپارچه حفاظت و بهرهبرداري منابع آب و امور مشترکين «ساماب» با هدف تسهيل در ارائه خدمات به متقاضيان بهرهبرداري آب کشاورزي طراحي و پياده سازي شده است.

وي در پايان تصريح كرد: تهيه گزارشهاي کارآمد و به روز از آخرين وضعيت خدمات حوزه آب و مديريت بهينه منابع آبي و همچنين جلوگيري از بهرهبرداريهاي غيرمجاز از منابع آب، برق، و قاچاق سوخت از ديگر کاربردهاي سامانه ساماب است.up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3096
تاریخ :1397/09/15 ساعت 09:19:37
تعداد بازدید: 80
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی