گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 11:46:55
تعداد بازدید: 187
خودروهاي فرسوده بزرگترين مشکل ناوگان تاکسيراني
email pdf word plus minus reset color
رئيس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري بندرعباس، وجود خودروهاي فرسوده در ناوگان تاکسيراني را از جمله مشکلات بزرگ اين ناوگان عنوان کرد.

عکس اصلی خبر

سعيد حسينيپور در گفت و گو با فارس، با اشاره به اينکه تعداد تاکسيهاي فرسوده در شهر بندرعباس در حال افزايش است، اظهار داشت: يکي از بزرگترين مشکلات در حوزه تاکسيراني، تبديل خودروهاي فرسوده به نو است.

وي افزود: شرايط خاص آب و هوايي بندرعباس به تنهايي نقش موثري در تسريع روند فرسودگي تاکسيها دارد، بنابراين تاکسي ها با توجه به استهلاک بالايي که نسبت به ديگر خودروها دارند، بايد طي بازه زماني کمتري تعويض و نوسازي شوند.

رئيس سازمان مديريت حمل و نقل بار و مسافر شهرداري بندرعباس تصريح کرد: با توجه به افزايش قيمت خودرو بسياري از تاکسيرانان توانايي خريد خودرو نو را به صورت نقد ندارند و نيازمند تسهيلاتي با سود کم و قسطبندي بلند مدت هستند.

وي با تاکيد بر اينکه ناوگان ناکسيراني نيازمند حمايتهايي از سوي دولت است، خاطر نشان کرد: اگر نقدينگي و اعتبار بيشتري به اين سازمان تعلق بگيرد و نگاه مسؤولين بالا دست تقويت شود، بدون شک شاهد بهتر شدن وضعيت کنوني خواهيم بود.

حسينيپور با اشاره به اينکه اين شهر قطب اقتصاد کشور بوده و مردم شريف و زحمتکش آن شايستگي بهترين امکانات رفاهي را دارند، بيان کرد: مردم اين شهر نياز دارند از خدمات با کيفيت شهري استفاده کنند و قطعا با توجه به مقرون به صرفه بودن حمل و نقل عمومي و با بالا رفتن سطح کيفيت اين خدمات، شهروندان بيشتر از پيش از خدمات بهرهمند ميشوند و قطعا به پايين آمدن حجم ترافيک شهر کمک شاياني خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 11:46:55
تعداد بازدید: 187
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی