گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 08:52:48
تعداد بازدید: 72
بهره برداري از چهار پروژه با حضور استاندار هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
بهره برداري از چهار پروژه با حضور استاندار هرمزگان

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي هرمزگان، مديرکل راه و شهرسازي هرمزگان در حاشيه اين مراسم که با حضور استاندار و نمايندگان استان در خانه ملت برگزار شد گفت: در اين مراسم سه پروژه عمراني محور ارتباطي سرخون به قلعه قاضي، محور ارتباطي سودرو به کشار و محور ارتباطي کشار به کشتي سازي افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.

غلامحسين شيري در ادامه در توضيح مختصات پروژه هاي افتتاح شده گفت: پروژه محور ارتباطي سرخون به قلعه قاضي به طول 5.6 کيلومتر با اعتباري بالغ بر يک ميليارد و 470 ميليون تومان  مورد بهره برداري قرار گرفت.

وي در ادامه افزود: اين محور بخشي از مسير ارتباطي بين مرکز دهستان سرخون از توابع بخش مرکزي بندرعباس با مرکز بخش قلعه قاضي و تخت اين شهرستان است.

اين مقام مسئول اظهار کرد: عمليات اجرايي اين پروژه از اواخر اسفند ماه سال 96 آغاز و در مرداد ماه سال جاري به پايان رسيد، با بهره برداري از اين مسير راه ارتباطي بين مرکز دهستان سرخون و روستاهاي تابعه با بخش هاي تخت و قلعه قاضي و بالعکس بيش از 61 کيلومتر به لحاظ طولي و 53 دقيقه به لحاظ زماني کاهش مي يابد.

شيري در ادامه در خصوص محور ارتباطي سودرو به کشار در شهرستان بندر خمير اظهار کرد: اين پروژه نيز به طول هفت کيلومتر با اعتباري بالغ بر 2 ميلياردو 406 ميليون تومان است که توسط اداره راه و شهرسازي استان انجام شده است.

مديرکل راه و شهرسازي هرمزگان در ادامه تشريح کرد: اين محور بخشي از مسير ارتباطي بين پنج روستاي شهرو، بلندو، چاهو، گربند و سودرو به محور کشار- کشتي سازي است.

وي در ادامه سخنان خود درباره زمان آغاز عمليات اجرايي اين پروژه گفت: عمليات اجرايي اين پروژه از اواخر سال 96 آغاز و در اوايل سال 97 به پايان رسيد، با بهره برداري از اين مسير، راه ارتباطي بين روستاهاي ياد شده از توابع بخش مرکزي شهرستان بندرعباس و صنايع حوزه غرب شهرستان بندرخمير بيش از 38 کيلومتر به لحاظ طولي و 35 دقيقه به لحاظ زماني کاهش يافت.

مدير کل راه و شهرسازي هرمزگان تصريح کرد: پروژه عمراني محور ارتباطي کشار به کشتي سازي نيز با اعتباري معادل چهار ميليارد و 632 ميليون تومان به طول 24 کيلومتر انجام شده است که با افتتاح اين پروژه ها شاهد توسعه راه هاي استان به ميزان قابل توجهي هستيم.

اين مقام مسئول اضافه کرد: اين مسير  راه ارتباطي تعدادي از روستاهاي بخش مرکزي بندر خمير(روستاهاي کشار زير و بالا و کشار سرگپ،کشار دوستاني،تهلو، آرابي، چمردان....) به صنايع غرب شهرستان بندرعباس و دريا و همچنين راه ارتباطي تعدادي از معادن سنگ گچ و آهن و سنگ لاشه موجود در منطقه به اسکله شهيد رجايي است.

شيري خاطر نشان ساخت: با بهره برداري از اين مسير راه ارتباطي بين روستاهاي ياد شده از توابع بخش مرکزي بندرخمير و صنايع حوزه غرب شهرستان بندرعباس و بالعکس بيش از 46 کيلومتر به لحاظ طولي و 41 دقيقه به لحاظ زماني کاهش مي يابد.

وي در پايان تصريح کرد: پروژه هاي مذکور با همراهي و مساعدت هاي خيرين و دهياري ها انجام  شده، اين عزيزان با همت والاي خود در پيشبرد اهداف نقش بسيار تعيين کنده اي دارند که اميدواريم اين همکاري همچنان تداوم داشته باشد.

در ادامه سالن ورزشي چند منظوره روستاي پشته ايسين افتتاح شد. اين سالن داراي هزار متر مربع مساحت است كه براي ساخت آن 11 ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3043
تاریخ :1397/06/21 ساعت 08:52:48
تعداد بازدید: 72
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی