گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:17:08
تعداد بازدید: 59
اثرانگشت و تلفن همراه، جايگزين کارت بانکي م يشود
email pdf word plus minus reset color
يک مسوول نظام بانکي با اشاره به گسترش پرداختهاي مبتني بر تلفن همراه و اثرانگشت بجاي کارت بانکي، گفت: در صورت افزايش کارمزد بانکي، ميزان استفاده از پرداخت با تلفن همراه به دليل هزينه کمتر بين 20 تا 30 درصد افزايش مي يابد.

عکس اصلی خبر

«محمد مهدي صادق» با اشاره به گسترش نظام بانکداري نوين و گسترش نظامهاي پرداخت غيرکارتي، گفت: پرداخت با استفاده از روش هاي بيومتريک (مانند اثر انگشت) در دست طراحي قرار دارد که در آينده، اجرايي خواهد شد.

مديرعامل شرکت پرداخت الکترونيک سداد (زيرمجموعه بانک ملي) با اشاره به آغاز به کار سامانه پرداخت و خريد بدون نياز به کارت بانکي (کيو. آر- QR )، اظهار داشت: با استفاده از بارکدهاي 2 بعدي، نيازي به همراه داشتن کارت بانکي براي پرداخت نيست.صادق اضافه کرد: بر اساس اين امکان، با نصب نرم افزار و اپليکيشن در تلفن همراه ميتوان پرداخت را انجام داد.

وي با بيان اينکه اين ابزار براي پرداخت هاي خرد استفاده ميشود، ادامه داد: در اين سامانه، علاوه بر پرداخت آنلاين امکان پرداخت با کيف پول الکترونيکي وجود دارد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3273
تاریخ :1398/08/13 ساعت 12:17:08
تعداد بازدید: 59
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی