گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 08:54:49
تعداد بازدید: 1622
مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان: به دنبال جهاني کردن برند فولاد هرمزگان هستيم
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: افتخار ميکنم که امروز فولاد هرمزگان در سطح کشور به موفقيتهاي چشمگيري دستيافته و با تمهيدات و برنامهريزي که صورت گرفته در آينده به برندي جهاني تبديل خواهيم شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليجفارس، فرزاد ارزاني شب گذشته در آئين تجليل از خانواده و فرزندان مجموعه فولاد هرمزگان، افزود: از اينکه در جمع خانواده شرکت فولاد هرمزگان هستم، بسيار خوشحال و مسرورم و اميدوارم همواره شاهد خانوادهايي شاداب در مجموعه فولاد هرمزگان باشم.

وي با بيان اينکه همواره خانواده کارکنان فولاد هرمزگان حامي و پشتيبان اين شرکت بوده و هستند، اضافه کرد: همواره وضعيت خانواده کارکنان فولاد هرمزگان دغدغه جدي مديران شرکت بوده و در تلاشيم بتوانيم هرساله اين وضعيت را بهتر از سال قبل کنيم.

ارزاني با اشاره به اينکه مجموعه مديريتي فولاد هرمزگان هرچه در توان دارد براي بهبود و توانمندسازي خانواده فولاد هرمزگان قرار خواهد داد، اظهار کرد: فولاد هرمزگان هر چه در توان دارد در زمينه افزايش خدماترساني رفاهيات، ورزش و تندرستي و درمان خانواده مجموعه کارکنانش ميگذارد.

مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بيان اينکه همگي در اين شرکت يک خانواده هستيم و هيچگاه حالت جزيرهاي فکر کردن ما را به نتيجه نميرساند، عنوان کرد: انسجام و کار گروهي همواره در شرکت فولاد هرمزگان وجود داشته و همين امر سبب توفيقهاي سالهاي اخير شده است.

وي با اشاره به اينکه در ساليان اخير روزبهروز فولاد هرمزگان در مسير رشد و تعالي قرار دارد، تصريح کرد: بايد قدردان گذشتگان باشيم که کمک کردند تا مجموعه فولاد هرمزگان امروز به چنين جايگاه رفيعي دست يابد.

ارزاني با بيان اينکه در دو سال اخير تمامي تلاشم اين بود تا فولاد هرمزگان را به برندي جهاني تبديل کرده و از مرزهاي کشور عبور کنيم، خاطرنشان کرد: افتخار ميکنم که امروز فولاد هرمزگان در سطح کشور به موفقيتهاي چشمگيري دستيافته و با تمهيدات و برنامهريزي که صورت گرفته در آينده به برندي جهاني تبديل خواهيم شد.

وي با اشاره به اينکه با توجه به تحريمهاي ظالمانه اين افتخار را داريم که فولاد هرمزگان نسبت به مدت مشابه سال گذشته در توليد آهن اسفنجي 13 درصد رشد داشتهايم، اضافه کرد: در زمينه توليد تختال نيز امروز به رشد 14 درصدي دستيافتهايم که در شرايط امروز نيز اتفاق بزرگي است و نبايد خودمان را دستکم بگيريم.

مديرعامل شرکت فولاد هرمزگان با بيان اينکه نقش خانوادههاي همکارانم در فولاد هرمزگان در موفقيتها بدون شک غيرقابلانکار است، افزود: فولاد هرمزگان مجموعهاي منسجم و تيمي است که اميدوارم خانوادهها با سعهصدر بيشتر سبب تبديلشدن فولاد هرمزگان به برندي جهاني شوند.

وي در پايان ياد و خاطره شهدا و تمامي حافظان امنيت در کشور که سبب ايجاد امنيت و آرامش امروز ايران اسلاميشدهاند، گرامي داشت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3158
تاریخ :1397/12/22 ساعت 08:54:49
تعداد بازدید: 1622
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی