گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3119
تاریخ :1397/10/22 ساعت 13:38:34
تعداد بازدید: 600
بهرهمندي 37 هزار خانوار بندرعباسي از گاز شهري تا پايان امسال
email pdf word plus minus reset color
مديرعامل شرکت گاز هرمزگان از افزايش خانوارهاي بهرهمند از گازکشي تا پايان امسال خبر داد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليجفارس، فؤاد حمزوي در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پيشبيني ميشود تا پايان سال تعداد خانوارهاي بهرهمند از گازکشي در بندرعباس به بيش از 37 هزار خانوار برسد.

وي با بيان اينکه در حال حاضر براي 22 هزار و 165 خانوار در بندرعباس گازرساني شده  است، افزود: اجراي طرح گازرساني به مشترکان خانگي از سال 1391 در هرمزگان آغاز شده است و قرار است گازرساني به محلات بندرعباس طي ده مرحله انجام شود.

مديرعامل شرکت گاز هرمزگان با اشاره به پايان انجام مرحله يک و دو گازرساني در بندرعباس تصريح کرد: مرحله چهارم و پنجم عمليات گازرساني در بندرعباس در حال اجرا است که پيشبيني ميشود تا پايان امسال تکميل شود.

حمزوي با بيان اينکه مرحله هفتم گازرساني نيز از اوايل سال آينده اجرا ميشود، عنوان کرد: عمليات گازرساني مرحله چهارم شامل محلات شهرک طلاييه، سجاديه، امام رضا (ع)، شهرک انديشه، نيايش و نور و مرحله پنجم شامل شهرک توحيد، پگاه، بهشت بندر، داماهي، زعفرانيه و الهيه جنوبي در شهر بندرعباس مشمول 15 هزار خانوار ميشود.

وي خاطرنشان کرد: با پايان مرحله چهارم و پنجم طرح گازرساني بيش از 37 هزار خانوار بندرعباسي از مزاياي گازکشي بهرهمند ميشوند. مديرعامل شرکت گاز هرمزگان با تأکيد بر اينکه اکنون شهرهاي رودان، درگهان، بستک، بندرخمير، بندرعباس و قشم و پارسيان در حال گازرساني هستند و حاجيآباد هم بهطور کامل زيرپوشش شبکه گازرساني است، اضافه کرد: پيشبيني ميشود تا سال 1400 همه شهر بندرعباس گازرساني شود.

حمزوي با اشاره به اينکه در مرحله اول، دوم و سوم گازرساني بندرعباس، گلشهر جنوبي تا خيابان صمدو و شهرک پيامبر اعظم، شهرک نبوت و الهيه شمالي گازرساني شدند، بيان کرد: توسعه زيرساختهاي گازرساني، تأمين گاز ايمن و مستمر، کاهش هزينههاي تهيه گاز و خطرپذيري پايين از مهمترين مزايا و اهداف اجراي اين طرح در استان هرمزگان  است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3119
تاریخ :1397/10/22 ساعت 13:38:34
تعداد بازدید: 600
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی