گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:53:00
تعداد بازدید: 85
استاندار هرمزگان در سمینار سراسری مدیران بانک تجارت: برنامه‌های سیستم بانکی متناسب با اقتصاد مقاومتی تنظیم و عملیاتی شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: سیستم بانکی و بانکداری باید برنامه‌های خود را متناسب با اقتصاد مقاومتی تنظیم و بر این اساس اقدام کند.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در سمینار سراسری مدیران و مسئولین بانک تجارت که در بندرعباس برگزار شد، به نقش مهم بانک‌ها در رونق تولید و ایجاد اشتغال اشاره کرد و اظهار داشت: ما وظیفه داریم در راستای رفع مشکل بیکاری و اشتغال تلاش کنیم و در این زمینه بانک‌ها با کمک و پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و کارآفرینان می‌توانند نقش اثرگذاری ایفا کنند.

وی ادامه داد: ما مشکلات بانک‌ها را نیز درک می‌کنیم اما نیاز است تعامل مناسبی میان سیستم بانکی و بخش تولید شکل گیرد تا شاهد رونق تولید باشیم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه همه باید در برابر ایجاد اشتغال برای فرزندان این مملکت خود را مسئول بدانیم، تصریح کرد: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تحقق اقتصاد مقاومتی، تمامی امور و برنامه‌ها باید ذیل این سیاست راهبردی تعریف شود.

همتی بیان داشت: سیستم بانکی و بانکداری هم باید برنامه‌های خود را متناسب با اقتصاد مقاومتی تنظیم و بر این اساس اقدام کند تا بتوانیم بسیاری از نیازهای کشور را با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی تامین کنیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر برنامه تمامی بخش‌های اقتصادی از جمله بانکداری مطابق با اقتصاد مقاومتی تنظیم شود بسیاری از امور در این حوزه‌ سامان پیدا می‌کند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:53:00
تعداد بازدید: 85
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی