گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:51:06
تعداد بازدید: 91
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان: ظرفیت‌های منطقه ویژه کشتی‌سازی برای گسترش صادرات در هرمزگان فعال شود
email pdf word plus minus reset color
معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: از ظرفیت‌های منطقه ویژه کشتی‌سازی و فراساحل ایران در بندرعباس باید به بهترین نحو ممکن برای افزایش صادارات و رونق اشتغال بهره‌ برد.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علی رئوفی در نشست بررسی ظرفیت‌های منطقه ویژه کشتی‌سازی و فراساحل ایران برای افزایش صادرات غیرنفتی در استان هرمزگان، بیان داشت: مناطق ویژه اقتصادی در کشور با هدف افزایش صادرات غیرنفتی و رونق تولید و اشتغال ایجاد شده‌اند و باید از ظرفیت مناطق ویژه اقتصادی موجود در هرمزگان از جمله منطقه ویژه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران برای گسترش صادرات غیرنفتی در استان بهره برد.

وی ادامه داد: قطعاً ظرفیت های هرمزگان برای افزایش صادرات غیرنفتی و بهبود وضعیت اشتغال بیش از شرایط کنونی است و مدیران ذیربط باید برای تحقق کامل ظرفیت‌های استان در حوزه صادرات غیرنفتی به صورت جدی برنامه‌ریزی و در عمل اجرایی کنند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: شکوفایی ظرفیت‌های بالقوه صادراتی استان هرمزگان نیازمند هم‌افزایی و تعامل دستگاه‌های اجرایی ذیربط و رفع موانع درون بخشی در این مسیر است و سرعت بخشیدن به صادرات غیرنفتی هرمزگان از مطالبات جدی دکتر همتی استاندار هرمزگان از مدیران است.

رئوفی با اشاره به  وجود موانعی برای استفاده از ظرفیت‌های صادراتی منطقه ویژه کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران، اظهار داشت: موانع موجود در مسیر استفاده از ظرفیت‌های صادراتی منطقه ویژه کشتی‌سازی و فراساحل ایران برای افزایش صادرات غیرنفتی استان توسط دستگاه‌های اجرایی ذیربط به ویژه اداره کل بنادر و دریانوردی استان هر چه سریع‌تر برطرف شود و مشکلات درون بخشی موجود در این مسیر رفع شود.

وی تاکید کرد: همان طور که استاندار هرمزگان تاکید دارند، دستگاه‌های اجرایی منتظرتهران نمانند  و با اختیارات خود برای رفع موانع جهت رشد صادرات غیرنفتی استان اقدام کنند.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه یکی از شعارهای مهم سال رونق تولید و بهبود وضعیت اشتغال در کشور است، باید از ظرفیت مناطق ویژه و به ویژه منطقه ویژه کشتی‌سازی وصنایع فراساحل ایران برای بهبود وضعیت اشتغال در استان بهره برد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:51:06
تعداد بازدید: 91
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی