گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3241
تاریخ :1398/06/17 ساعت 11:46:26
تعداد بازدید: 143
استاندار هرمزگان: اختصاص 4 درصد از اعتبارات پروژههاي بزرگ نفتي به انجام مسئوليت هاي اجتماعي در هرمزگان
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: با پيگيريهايي که از طريق مکاتبه با رياست محترم جمهور صورت گرفت و همچنين با تصويب شوراي اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصيص يافته به پروژه هاي بزرگ نفتي در هرمزگان براي کمک به انجام مسئوليتهاي اجتماعي و اجراي پروژههاي عمراني در اين استان اختصاص يافت.

عکس اصلی خبر

   فريدون همتي در نشست شوراي برنامهريزي و توسعه استان هرمزگان با اشاره به اهميت راهاندازي دانشکدههاي علوم پزشکي در مناطق مختلف اين استان، عنوان کرد: بر اساس مصوبه نشست امروز شوراي برنامهريزي و توسعه، دو دانشکده علوم پزشکي در شرق و غرب هرمزگان راهاندازي ميشود.

    وي ادامه داد: فرمانداران شهرستانهاي ميناب و بندرلنگه که قرار است اين دانشکدهها در آنها احداث شود، بهطورجدي اين امر را مورد پيگيري قرار داده و با استفاده از کمک و مشارکت خيرين ساختمان آنها را احداث کنند.

استاندار هرمزگان افزود: دانشگاه علوم پزشکي استان نيز جهت صدور مجوزهاي لازم از طريق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي پيگيري لازم را انجام دهد.

   وي گفت: راهاندازي اين دو دانشکده علوم پزشکي در شرق و غرب استان، تأثير مثبت خود را در حوزه سلامت، بهداشت و درمان هرمزگان نشان ميدهد.

    استاندار هرمزگان در بخش ديگري از سخنان خود از اجراي چهار پروژه بزرگ نفتي در اين استان خبر داد و بيان داشت: اين طرحها شامل توسعه ميادين سيري با اعتبار 104 ميليون يورو، توسعه ميدان رسالت لاوان با اعتبار 160 ميليون يورو، توسعه ميدان رشادت با اعتبار 260 ميليون يورو و طرح راهاندازي مخازن نفتي در جاسک با اعتبار دو و نيم ميليارد دلار است.

    همتي اظهار کرد: با پيگيريهايي که از طريق مکاتبه با رياست محترم جمهور صورت گرفت و همچنين با تصويب شوراي اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصيصيافته به اين طرحهاي بزرگ نفتي براي کمک به انجام مسئوليتهاي اجتماعي و اجراي پروژههاي عمراني استان هرمزگان اختصاص يافت.

   همتي اضافه کرد: از اين محل، اعتبار خوبي به استان تخصيص مييابد که ميتوانيم با استفاده از آن گامهاي بزرگي برداشته و طرحهاي بسيار خوب و بزرگي را در هرمزگان به اجرا درآوريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3241
تاریخ :1398/06/17 ساعت 11:46:26
تعداد بازدید: 143
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی