گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 09:22:10
تعداد بازدید: 79
بازارچه محلی در روستای باغو احداث می شود
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان از احداث بازارچه محلی در روستای باغو از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرعباس خبر داد.

عکس اصلی خبر

علی سالاری در بازدید از محل احداث بازارچه محلی روستای باغو از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرعباس، عنوان کرد: روستای باغو از توابع بخش مرکزی شهرستان بندرعباس با ۱۵۷ خانوار ،  بالغ بر ۵۵۳ نفر جمعیت دارد که عمده فعالیت آنها دامپروری است.

وی ادامه داد: بازارچه روستایی باغو با هدف اشتغالزایی و تامین مایحتاج این روستا و سایرین با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان با سرمایه گذاری بخش خصوصی و در قالب تعاونی روستایی و مشارکت مردمی احداث می شود.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان افزود: در بازارچه محلی باغو فرآورده های دامی از جمله  شتر که عمده فعالیت ساکنین این منطقه است و سایر محصولات محلی عرضه خواهد شد.

سالاری بیان داشت: این طرح با اشتغالزایی برای ۸۲ نفر از ساکنین روستای باغو از مطالبات دیرین مردم این منطقه بوده که نظر به تاکیدات دولت تدبیر و امید مبنی بر اشتغالزایی و توسعه اقتصادی روستانشینان در دستور کار جدی اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: امیدواریم با شناسایی ظرفیت و استعدادهای ذاتی روستاهای استان بتوانیم بستر مناسبی برای ایجاد طرح های اشتغالزایی و اقتصادی، توسعه همه جانبه روستاها و در نهایت رضایتمندی روستانشینان عزیز را فراهم آوریم.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان طی این بازدید در جریان کلی احداث بازارچه محلی و بخش های مختلف این طرح قرار گرفت و دستورات لازم در جهت رفع موانع در مسیر توسعه اشتغالزایی این روستا را صادر کرد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3006
تاریخ :1397/04/20 ساعت 09:22:10
تعداد بازدید: 79
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی