گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:56:34
تعداد بازدید: 90
دکتر همتی در برنامه تلویزیونی سرزمین ما: گردشگری از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: حوزه گردشگری یکی از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است که مورد توجه قرار خواهد گرفت تا علاوه بر معرفی هرمزگان به دیگر مردم کشور، موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی «سرزمین ما» از شبکه یک سیما با بیان اینکه آلودگی‌های زیست محیطی از جمله دریا و ساحل هرمزگان یکی از دغدغه‌های دولت و استانداری هرمزگان است، عنوان کرد: برای جلوگیری از این آلودگی‌ها، طرح‌هایی در دست اجراست و اقدامات موثری صورت خواهد گرفت.

وی جزیره هرمز در خلیج فارس را بهشت خاک شناسی کشور و از جاذبه‌های مهم گردشگری در هرمزگان برشمرد و افزود:حوزه گردشگری یکی از ظرفیت‌های بزرگ و مهم هرمزگان است که مورد توجه قرار خواهد گرفت تا علاوه بر معرفی هرمزگان به دیگر مردم کشور، موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در این استان شود.

استاندار هرمزگان ادامه داد: هرمزگان به دلیل پتانسیل بالا در پرورش میگو و استقبال بازارهای بین‌المللی از این محصول، می‌تواند به قطب پرورش میگو در کشور تبدیل شود.

همتی بیان داشت: فرآیند صدور مجوزهای پرورش میگو در استان کوتاه‌تر شده و سرمایه‌گذاران در این عرصه می‌توانند مجوزهای مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کنند.

وی تصریح کرد: هرمزگان بزرگترین واحد تولیدی پرورش ماهی در قفس در خاورمیانه است که ظرفیت تولید ۱۴۳ هزار تن تولید ماهی در قفس را دارد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: محصولات کشاورزی خارج از فصل هرمزگان یکی دیگر از ظرفیت‌های این استان است که می‌توان با تقویت آن موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 2889
تاریخ :1396/09/11 ساعت 07:56:34
تعداد بازدید: 90
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی