گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3242
تاریخ :1398/06/20 ساعت 09:38:24
تعداد بازدید: 171
با تصويب در شوراي برنامه ريزي و توسعه استان: دو دانشکده علوم پزشکي در شرق و غرب هرمزگان راهاندازي مي شود
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: با پيگيري هايي که از طريق مکاتبه با رياست محترم جمهور صورت گرفت و همچنين با تصويب شوراي اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصيص يافته به پروژه هاي بزرگ نفتي در هرمزگان براي کمک به انجام مسئوليت هاي اجتماعي و اجراي پروژه هاي عمراني در اين استان اختصاص يافت.

عکس اصلی خبر

     محمدرضا قنبرپور -  نداي هرمزگان

  دکتر فريدون همتي در نشست شوراي برنامه ريزي و توسعه استان هرمزگان با اشاره به اهميت راه اندازي دانشکده هاي علوم پزشکي در مناطق مختلف اين استان، عنوان کرد: براساس مصوبه نشست امروز شوراي برنامهريزي و توسعه، دو دانشکده علوم پزشکي در شرق و غرب هرمزگان راه اندازي مي شود.

وي ادامه داد: فرمانداران شهرستانهاي ميناب و بندرلنگه که قرار است اين دانشکده ها در آن ها احداث شود، به طور جدي اين امر را مورد پيگيري قرار داده و با استفاده از کمک و مشارکت خيرين ساختمان آنها را احداث کنند.

استاندار هرمزگان افزود: دانشگاه علوم پزشکي استان نيز جهت صدور مجوزهاي لازم از طريق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکي پيگيري لازم را انجام دهد.

وي گفت: راه اندازي اين دو دانشکده علوم پزشکي در شرق و غرب استان، تاثير مثبت خود را در حوزه سلامت، بهداشت و درمان هرمزگان نشان مي دهد.

     استاندار هرمزگان در بخش ديگري از سخنان خود از اجراي چهار پروژه بزرگ نفتي در اين استان خبر داد و بيان داشت: اين طرح ها شامل توسعه ميادين سيري با اعتبار 104 ميليون يورو، توسعه ميدان رسالت لاوان با اعتبار 160 ميليون يورو، توسعه ميدان رشادت با اعتبار 260 ميليون يورو و طرح راه اندازي مخازن نفتي در جاسک با اعتبار دو و نيم ميليارد دلار مي باشد.

     همتي اظهار داشت: با پيگيري هايي که از طريق مکاتبه با رياست محترم جمهور صورت گرفت و همچنين با تصويب شوراي اقتصاد، چهار درصد از اعتبارات تخصيص يافته به اين طرح هاي بزرگ نفتي براي کمک به انجام مسئوليت هاي اجتماعي و اجراي پروژه هاي عمراني استان هرمزگان اختصاص يافت.

     همتي اضافه کرد: از اين محل، اعتبار خوبي به استان تخصيص مي يابد که ميتوانيم با استفاده از آن گام هاي بزرگي برداشته و طرحهاي بسيار خوب و بزرگي را در هرمزگان به اجرا درآوريم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3242
تاریخ :1398/06/20 ساعت 09:38:24
تعداد بازدید: 171
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی