گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3274
تاریخ :1398/08/14 ساعت 11:26:02
تعداد بازدید: 212
رئيس اتاق بازرگاني بندرعباس: تشکيل کميسيون هاي تخصصي در اتاق بازرگاني بندرعباس
email pdf word plus minus reset color
رئيس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن بندرعباس از تشکيل 12 کميسيون تخصصي اين اتاق خبرداد.

عکس اصلی خبر

به گزارش  مهر، محمدرضا صفا بيان داشت: در اجراي وظايف قانوني اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي بندرعباس مبني بر کمک به ايفاي بهتر نقش مجموعه اتاق در فراهم آوردن زمينه هاي رشد و توسعه اقتصادي استان و کشور از طريق بهره مندي از نظرات فعالان  اقتصادي و صاحبنظران در حوزه هاي صنعتي، معدني، کشاورزي و بازرگاني استان هرمزگان و با توجه به آغاز نهمين دوره فعاليت هيأت نمايندگان اتاق بازرگاني 12 کميسيون تخصصي در اين اتاق تشکيل شد تا بدين ترتيب اتاق وارد دور تازه اي از فعاليت هاي تخصصي خود شود.

وي اظهارداشت: اتاق بندرعباس بر مبناي رسالت اصلي خود و با توجه به جايگاه استان هرمزگان در مباحث اقتصادي، تلاش کرده تا ضمن تاکيد بر اهميت تصميم گيري هاي اقتصادي در اين عرصه پيشنهادهاي سازنده اي نيز ارائه کند.

صفا عنوان کرد: کميسيونهاي تخصصي از طريق انتخاب و بهکارگيري مشاور، کارشناسان خبره و همچنين برگزاري نشستهاي کارشناسي و همانديشي زمينه حضور اساتيد و صاحبنظران مختلف را در کنار فعالان بخش خصوصي فراهم ميآورند تا علاوه بر شناسايي مشکلات محيط کسبوکار بهترين راهکار را جهت رفع موانع موجود و جذب سرمايه گذار جديد ارائه دهند.

رئيس اتاق بازرگاني، صنايع و معادن بندرعباس اضافه کرد: کميسيون هاي اقتصادي مي توانند با همگرايي و تعامل با يکديگر در شرايط دشوار اقتصادي مشکلات را رصد کرده و و برنامه ريزي ها و اولويت بندي هاي خود را براي حل مشکلات پيش رو در دستور کار قرار مي دهند.

وي بيان کرد: کميسيون هاي تخصصي تشکيل شده در اتاق بازرگاني بندرعباس را کميسيون هاي احداث و خدمات فني مهندسي و صنايع، بازار پول و سرمايه اقتصاد کلان، تسهيل تجارت و مديريت واردات و توسعه صادرات غيرنفتي، کشاورزي و صنايع وابسته ،محيط زيست ،توسعه و پايدار، فناوري اطلاعات و ارتباطات و کسب و کارهاي دانش بنيان، انرژي، کميسيون بازرگاني داخلي، حقوقي و حمايت هاي قضايي و مقرراتي و مسئوليت اجتماعي و حاکميت شرکتي، حمل و نقل و لجستيک، گمرک و ترانزيت، گردشگري و کسب و کارهاي وابسته، ماليات، کار و تامين اجتماعي و  معادن و صنايع معدني تشکيل مي دهند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3274
تاریخ :1398/08/14 ساعت 11:26:02
تعداد بازدید: 212
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی