گروه: اقتصادی
شماره روزنامه:3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 11:47:58
تعداد بازدید: 177
تلاش براي تکميل بخش عمده اي از پروژههاي جزيره هرمز تا فصل گردشگري
email pdf word plus minus reset color
استاندار هرمزگان گفت: با توجه به بازديدهايي ميداني صورت گرفته در جلساتي که هفته جاري برگزار خواهد شد، براي شتاب بخشيدن به پروژه هاي جزيره هرمز تصميماتي اتخاذ مي شود.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا، منطقه خليجفارس، فريدون همتي پس از بازديد از طرحهاي توسعهاي و پروژههاي عمراني جزيره هرمز، عنوان کرد: از طرحهاي مختلف جزيره هرمز از جمله بندرگاه، جاده رينگ دور جزيره، مجموعه گردشگري در ساحل غربي اين جزيره، اردوگاه دانشآموزي، پارک شرق جزيره و هتل در حال ساخت آن، بازديد داشتيم.

وي ادامه داد: 10 کيلومتر از جاده رينگ دور جزيره هرمز در حال احداث است که در آن امکان دوچرخهسواري و پيادهروي فراهم و همچنين بهطور کامل نور ايجاد ميشود. استاندار هرمزگان افزود: با توجه به بازديدهايي که داشتيم، در جلساتي که هفته جاري برگزار خواهد شد، براي شتاب بخشيدن به پروژههاي جزيره هرمز تصميماتي اتخاذ ميشود تا بخش عمده اين طرحها تا فصل گردشگري سال جاري در هرمزگان به نتيجه برسند و تکميل شوند.

همتي تصريح کرد: دستگاههاي اجرايي بايد در راستاي تسريع در اجراي اين پروژهها هماهنگي بيشتري داشته و برنامهها را به جلو ببرند.

وي با اشاره به بررسي رفع مشکل مسکن جوانان در جزيره هرمز، خاطرنشان کرد: در اين راستا نيز سياستگذاري مناسبي در حوزه ساختوساز و احداث مسکن در جزيره هرمز انجام ميشود که چشمانداز آينده اين جزيره را نيز مدنظر خواهد داشت.

استاندار هرمزگان همچنين بر لزوم استفاده بهينه از ساختمانهاي متعلق به دستگاههاي اجرايي در جزيره هرمز تأکيد و بيان کرد: بايد به سمتي گام برداريم که اين ساختمانها داراي ارزشافزوده بيشتري باشند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: اقتصادی
شماره روزنامه: 3227
تاریخ :1398/05/22 ساعت 11:47:58
تعداد بازدید: 177
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی