گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3365
تاریخ :1398/12/20 ساعت 12:37:40
تعداد بازدید: 362
نماينده هرمزگان در مجلس شوراي اسلامي: حمايت از شناورداران مسافري هرمزگان الزامي است
email pdf word plus minus reset color
عضو مجمع نمايندگان هرمزگان در مجلس خواستار ورود دولت به حمايت از شناورداران مسافري و نظارت و سختگيري بيشتر در مبادي ورودي و خروجي استان در بحث عدم ورود گردشگران شد.

عکس اصلی خبر

احمد مرادي در حاشيه بازديد از بنادر مسافربري شهرستان بندرعباس، افزود: خوشبختانه پس از اعمال سختگيريها در تردد گردشگران در استان هرمزگان شاهد کاهش چشمگير تردد مسافران در بندر شهيدحقاني بندرعباس هستيم.

وي با بيان اينکه سختگيريها در کنار غربالگري سبب شده بندر شهيد حقاني بندرعباس اين روزها خلوتترين روزهاي تردد مسافري را تجربه کند، اضافه کرد: بايد روزبهروز اين سختگيريها و خود قرنطينگي شهروندان افزايش يابد تا با رعايت نکات بهداشتي شاهد کاهش شيوع ويروس کرونا در سطح استان و کشور باشيم. مرادي با اشاره به اينکه بايد در ساير مبادي ورودي و خروجي استان هرمزگان سختگيريها افزايش يابد، اظهار کرد: در همين خصوص نامهاي به رئيسجمهور مبني برشدت ممنوعيت ورود گردشگران به استان هرمزگان و اعمال سليقه يکدست در سختگيري و اجراي صحيح آن تنظيم و ارسال شد. اين نماينده مجلس با اشاره به کاهش شديد رونق اقتصادي در بنادر مسافري هرمزگان، عنوان کرد: استاندار هرمزگان بايستي در اين زمينه نامهاي را به هيئت دولت تنظيم و براي رسيدگي به وضعيت اقتصادي شناورداراني که تمامي اميدشان به ايام و حضور گردشگران بوده است، درخواست عاجلي از دولتمردان داشته باشد. وي همچنين نظارت روزانه بر سطح شهرستانهاي استان در خصوص عدم نصب چادر و عدم ارائه خدمات اقامتهاي گردشگري به گردشگران را الزامي دانست و عنوان کرد: اميدوارم با رعايت دوسويه هم شهروندان و هم عوامل نظارتي و اجرايي شاهد کاهش هرچه سريعتر شيوع ويروس کرونا در سطح استان هرمزگان باشيم.

مرادي در پايان گفت: با راهاندازي واحدهاي توليدي اقلام بهداشتي و ضدعفونيکننده اميدوارم هرچه زودتر شاهد کاهش نگراني شهروندان از عدم دسترسي و تهيه اين اقلام باشيم.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3365
تاریخ :1398/12/20 ساعت 12:37:40
تعداد بازدید: 362
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی