گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:06:11
تعداد بازدید: 120
هشدار فرمانده نیروی دریایی ارتش به آمریکایی ها در سفر به بندرعباس: تکلیف داریم بگوییم امشب شب حمله است
email pdf word plus minus reset color
فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: آمادگي کامل براي دفاع از مرزها و منافع کشور در برابر هر تهديدي وجود دارد و تفاوتي نمي کند اين تهديد از سوي آمريکايي ها يا هر کشور ديگري باشد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايرنا امير دريادار حسين خانزادي درحاشيه محفل انس با قرآن در منطقه يکم نيروري دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران به خبرنگاران اظهار داشت: اعزام ناوگروه هواپيمابر آمريکا به خليج فارس موضوع تازه اي نيست و مستکبران بسيار مذبوحانه تلاش مي کنند سايه و شبه جنگ را بزرگ نشان دهند. فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران ياد آور شد: دليلي براي اهميت دادن به اين ناوگروه وجود ندارد، حضور آمريکايي ها در منطقه نمايشي، بي فايده و فريب کارانه است. امير دريا دار خانزادي تصريح کرد: شاهد حضور اين شياطين در طول 40 سال عمر انقلاب اسلامي در اطراف مرزهاي کشور بوده ايم.

وي ياد آور شد: ويژگي و خاصيت کشور داراي مرزهاي دريايي قرار گرفتن در مجاورت فرصت ها و تهديدهاي بزرگ است و اين به ويژه براي نظام اسلامي که از استکبار پيروي و تبعيت نمي کند وجود دارد.

 آمريکا بايد بدهي خود را بپردازد

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران اظهار داشت: 29 فروردين 67 را هيچگاه فراموش نمي کنيم، ناوشکن سهند، ناوشکن سبلان و ناو موشک انداز جوشن مورد اصابت و حمله ددمنشانه آمريکايي ها قرار گرفت که منتظريم بدهي شان را به ما بپردازند.

به گفته امير دريا دار خانزادي، در گام دوم انقلاب اسلامي، انگشتان نسل انقلاب روي ماشه قرار دارد که شايد به اندازه ما حوصله نداشته باشند.

وي افزود: هم اکنون فرزندان انقلاب اسلامي در ناوشکن ها و عرصه اقيانوس ها براي حفظ منافع کشور حضور دارند.

حضور آمريکايي ها در منطقه به پايان خود رسيده است

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي اظهار داشت: حضور آمريکايي ها در اين منطقه به پايان خود رسيده و بايد منطقه را ترک کنند و اکنون کساني که دل به مکمل هاي قدرتي مانند اين ها داده اند بايد به دنبال مکمل هايي براي پر کردن اين خلاء باشند. امير دريادار خانزادي افزود: تنها راه براي آنان دست مودت دادن به کشورهاي منطقه وشکيل گيري همکاري منطقه اي است که اين همکاري ها و ظرفيت هاي بزرگ موجود، به جلوگيري ازروندهاي نامطلوبي که آمريکايي ها طراحي مي کنند و تحکيم روندهاي مطلوبي براي تحکيم عزت، قدرت و امنيت جمعي کمک مي کند که اين امر در آينده نزديک رخ خواهد داد و براي آن آماده هستيم.

براي هر وضعيتي آمادگي داريم

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در خصوص فرمان فرمانده کل ارتش که دستور داد « نيروهاي مسلح خود را به صورت شب حمله اي آماده کنند» هم اظهار داشت: فرمان فرمانده ارتش مُطاع است.  امير دريا دار خانزادي بيان داشت: فرمانده کل ارتش با اين تاکيد خود خواستند بگويند براي هر وضعيتي آماده هستيم، به عنوان نيروهاي مسلح تکليف داريم بگوييم امشب شب حمله است و بر اين مبنا هميشه آماده هستيم.

وي گفت: بازي جنگ يکي از تکاليف نيروهاي مسلح است تا خود را براي وضعيت هاي مختلف آماده نگهدارند و اين به آمادگي نيروي انساني، سلاح و تجهيزات و طرح ها جهت رزم واقعي کمک مي کند.  وي اشاره کرد: مقام معظم رهبري حرف اصلي را زدند که گفتند جنگ نمي شود و اگر بشود براي آن آماده ايم و هيچ مذاکره اي هم با هيچ کس نمي کنيم.

معنويت پايه و اساس حرکت هاي نيروهاي مسلح است

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در خصوص اهميت معنويت براي نيروهاي مسلح هم ابراز داشت: مقام معظم رهبري اشاره و تاکيد دارند که سه مشخصه و ويژگي شامل ايمان، شجاعت و دانش بايد در نيروهاي مسلح برجسته باشد.

امير دريا دار خانزادي ياد آور شد: اگر ايمان در نيروهاي مسلح نباشد در برابر ابزارهاي پر زرق و برق دشمنان دچار وحشت مي شود، به همين خاطر بر برپايي محافل اُنس با قرآن بسيار تاکيد داريم.

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي خاطر نشان کرد: معنويت يکي از موضوع هاي بسيار مهم در بيانيه گام دوم انقلاب براي تمدن سازي برپايه آموزه هاي ديني بواه و پايه و اساس حرکت هاي نيروهاي مسلح است.

امير دريادار خانزادي اشاره کرد: براي تقويت معنويت در مجموعه نيروهاي مسلح چند اقدام بسيار مهم صورت گرفته که بخشي از آن توجه به مراکز آموزش پايه است و گام آغازين آن از مراکز آموزشي شروع مي شود که امروز نمايش جدي از معنويت را در اين مراکز مي توان مشاهده کرد.

وي خاطر نشان کرد: براي ساير نيروهاي انساني طرح مصباح توسط عقيدتي سياسي طراحي و ابلاغ شده که بخشي قابل توجه اي از آن به معنويت اختصاص دارد و همه ابعاد را در بر مي گيرد.

فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي اظهار داشت: اين طرح خانواده ها، پرسنل کادر و نيروهاي وظيفه را شامل مي شود و به مانند الگويي است که بايد نيروي انساني را در چارچوب آن قرار داده و حرکت کنيم.

up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3183
تاریخ :1398/02/24 ساعت 09:06:11
تعداد بازدید: 120
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی