گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3291
تاریخ :1398/09/10 ساعت 11:23:44
تعداد بازدید: 322
فرمانده منطقه يکم امامت نداجا: در راه حفظ صلابت کشور از هيچ تلاشي فروگذار نخواهيم کرد
email pdf word plus minus reset color
صبحگاه مشترک نظامي به مناسبت روز نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران با حضور کليه نيروهاي مسلح استان هرمزگان در ميدان صبحگاه منطقه يکم امامت نداجا برگزار شد.

عکس اصلی خبر

دريادار دوم مجتبي محمدي در حاشيه مراسم صبحگاه مشترک نظامي که به مناسبت روز نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در ميدان صبحگاه منطقه يکم امامت نداجا برگزار شد.

 در گفت وگو با ايسنا، اظهار کرد: امروز همرزمان ما در ساير نيروهاي مسلح کشور به ياد دلاورمرديهاي نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در هفتم آذر 1359 به دعوت ما لبيک گفتند و اين صبحگاه مشترک را با حضور يگانهاي نظامي ارتش، سپاه، نيروي انتظامي و درياباني برگزار کرديم.

وي افزود: نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران و کليه نيروهاي مسلح مستقر در استان هرمزگان به ياد و خاطره جوانمرديهاي نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران در سال 1359 با اين صبحگاه مشترک تعهد ميکنند صلابت جمهوري اسلامي ايران را همواره حفظ کرده و در راه جهاد، ايثار و ازخودگذشتگي از هيچ تلاشي فروگذار
 نکنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3291
تاریخ :1398/09/10 ساعت 11:23:44
تعداد بازدید: 322
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی