گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:10:32
تعداد بازدید: 84
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان: برخی با شایعه پراکنی وحدت جامعه ایران اسلامی را هدف قرار داده اند
email pdf word plus minus reset color
شايعه ساختن از آب خوردن راحت تر است؛ بخصوص اينکه جامعهاي پذيراي شايعه باشد که متاسفانه شايعه سازي رواج مييابد برخي نيز با اين ترفند وحدت جامعه ايران اسلامي را هدف قرار داده اند، گراني سرطان نيست و تب است و برطرف ميشود؛ امنيت جاني، مالي و ناموسي امروز کشور به برکت نيروي انتظامي است که بايستي به آنها خداقوت گفت.

عکس اصلی خبر

محمدرضا قنبرپور

آيتالله غلامعلي نعيم آبادي در خطبههاي نماز جمعه  بندرعباس ضمن عنوان کردن اين مطلب و با تبريک هفته نيروي انتظامي اظهار کرد: امنيت موجود در جامعه با تلاش کارکنان جهادگر و پرتلاش نيروي انتظامي در جامعه حاکم شده است.

آيت الله نعيمآبادي تصريح کرد: براي کاهش سرقت در جامعه بايستي با پليس همکاري کرد و به پليس اطلاع داد. وي افزود: امنيت جاني، مالي و ناموسي امروز کشور به برکت نيروي انتظامي است که بايستي به آنها خداقوت گفت .  آيت الله نعيمآبادي خاطرنشان کرد: اين عزيزان در دورترين نقاط استان و در دريا و خشکي نيروي انتظامي حضور دارد و اين نيروي پرافتخار انتظامي، امنيت را برقرار کردهاند.  امام جمعه بندرعباس با بيان اينکه يک روز از هفته نيروي انتظامي به عنوان ارتقاي فرهنگ ترافيک نامگذاري شده است؛ اظهار کرد: به مردم توصيه ميکنم قوانين راهنمايي و رانندگي که شرعا واجب و تخلف از آن گناه است، بايستي رعايت شود. 

وي تاکيد کرد: در برخي کشورها مانند اندونزي هم هوا گرم است، اما راکبان موتورسيکلت از کلاه ايمني استفاده ميکنند که اين موضوع نبايد بهانهاي براي استفاده نکردن از کلاه ايمني در استان هرمزگان باشد.

امام جمعه بندرعباس خاطرنشان کرد: امروز به عنوان روز مبارزه با اخلالگران اقتصادي نامگذاري شده است، بايد مبارزه با باندهاي قاچاق کالا و سوخت که با وانت قاچاق ميکنند سرلوحه امور قرار بگيرند و بايستي مردم ياريگر پليس در اين زمينه باشند.  وي افزود: روز دامپزشکي که باسلامت جامعه ارتباط دارد را به اين عزيزان هم تبريک عرض نموده و از تلاشگران اين بخش قدرداني ميشود.

آيت الله نعيمآبادي با تسليت شهادت امام سجاد(ع)
گفت: امام(ع) براي اينکه نتوانست مشکل شخصي را برطرف کند، گريه مي
کرد که شيعيان بايستي درس بگيرند و هرکس توانايي دارد، مشکلات مردم را برطرف نمايد. امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: بسيج قدرتمند باايمان داريم که تجمع صدهزار نفري در حضور رهبر معظم انقلاب داشتند که معظم له در اين جمع فرمودند مردم فکر نکنند که ما به بن بست رسيديم.

وي افزود: مقام معظم رهبري در جمع بسيجيان مقتدر که قدرت نيرومند الهي است، فرمودند: اگر جامعه و مردم به اين باور برسند که مشکلات را خودشان ميتوانند حل کند، نقشههاي دشمنان نقش برآب ميشود.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3059
تاریخ :1397/07/15 ساعت 08:10:32
تعداد بازدید: 84
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی