گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:10:26
تعداد بازدید: 246
سرپرست معاونت سياسي استانداري هرمزگان: شرکت در انتخابات يک تکليف شرعي است
email pdf word plus minus reset color
سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار هرمزگان گفت: شرکت در انتخابات يک تکليف شرعي است.

عکس اصلی خبر

 عباس ميرزاد در همايش شوراها و دهياريها در شهرستان قشم اظهار داشت: انتخابات بزرگترين پروژه سياسي امسال است چراکه انتخاب سرنوشت مردم به دست خودشان بسيار با اهميت است.

   وي با بيان اينکه مشارکت حداکثر در انتخابات بسيار ارزشمند است عنوان کرد: مشارکت 95 درصدي مردم شهرستان قشم در انتخابات دور گذشته نشان از ولايتمداري اين مردم بوده است.

   سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار ي هرمزگان با ذکر اين نکته شرکت در انتخابات يک تکليف شرعي است تصريح کرد: هرمزگان به عنوان استاني مرزي و قشم به عنوان جزيره ايي که در پيشاني تحولات منطقه است با ميزان مشارکت مردمي بالا در انتخابات ميتواند شاخص رضايت بخشي براي مقبوليت نظام باشد.

ميرزاد ابراز داشت: کنگره ملي شهدا در دي ماه يک اتفاق بزرگ و رويداد ملي است که استان هرمزگان ميزبان آن خواهد بود.

   وي تشريح کرد: استان هرمزگان اکنون به يک پايگاه عمراني مبدل شده است و در هفته دولت شاهد بهره برداري از 620 پروژه عمراني بوديم که نشان از عدم کار ساز بودن تحريمهاي دشمن بوده است

   سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان با ذکر اين نکته که نيازمند حفظ وحدت در جامعه هستيم، اذعان کرد: در حال حاضر نظاره گر توسعه سياسي در کشور هستيم و مردم در شرايط سخت نيز همراه نظام و دولتمردان هستند.

   لازم به ذکر است که به يک سوم از دهياريهاي شهرستان قشم در سفر سرپرست معاونت سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان اعتباري بالغ بر 20 ميليون تومان از محل آلايندگيها تخصيص يافت.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3240
تاریخ :1398/06/16 ساعت 11:10:26
تعداد بازدید: 246
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی