گروه: سیاسی
شماره روزنامه:2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:09:20
تعداد بازدید: 144
رزمندگان نه تنها از دادن جان دریغ نمی ورزیدند بلکه شیفته آن بودند
email pdf word plus minus reset color
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: رزمندگان اسلام از آنجا که دفاع در برابر تهاجم بعثیان را مقدس و فی سبیل الله میدانستند، کشته شدن در این راه را مرگی سعادت آفرین و افتخارآمیز قلمداد کردند.

عکس اصلی خبر

محمدرضا پاکدامن در راستای اجرای طرح سپاس با خانوادههای شاهد و ایثارگر شهرستان بشاگرد دیدار کرد.

پاکدامن در این دیدارها گفت: شهرستان بشاگرد در دوران 8 سال دفاع مقدس 28 شهید و 3 جانباز و 8 آزاده تقدیم انقلاب و نظام جمهوری ایران کرد. رزمندگان اسلام از آنجا که دفاع در برابر تهاجم بعثیان را مقدس و فی سبیل الله میدانستند، کشته شدن در این راه را مرگی سعادتمند و افتخارآمیز قلمداد کردند.

وی بیان کرد: رزمندگان نهتنها از دادن جان دریغ نمیورزیدند بلکه شیفته آن بودند؛ خاطرات، مصاحبهها، وصیتنامهها و گزارشها نیز تجلیگر این شیفتگی هستند و بیتردید اگر در دفاع مقدس، روحیه شهادتطلبی بر مدافعان حاکم نبود سرنوشت دیگری برای جنگ تحمیلی رقم میخورد.

وی عنوان کرد: مردم کشور عزیزمان برای دفاع از نظام اسلامی ایران و حفظ و حراست از ارزشهای الهی سر و پا نشناخته و در میدان نبرد حق علیه باطل و حکومت فاسد و ظالم بعث عراق حضور جدی و مشتاقانه داشتند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 2976
تاریخ :1397/02/24 ساعت 09:09:20
تعداد بازدید: 144
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی