گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 11:31:14
تعداد بازدید: 205
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان: متعصبان مغرض، عوام جاهل و استکبار جهاني، دشمن وحدت هستند
email pdf word plus minus reset color
نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان گفت: امروز وحدت يک تاکتيک نيست بلکه يک استراتژي است و مربوط به همه زمانها است و ما در تمام زمينه ها براي هم افزايي ظرفيت هاي مومنان به وحدت نياز داريم.

عکس اصلی خبر

حجت الاسلام و المسلمين محمد عبادي ظهر امروز در جمع نمازگزاران بندرعباس، اظهار کرد: در روايات است که در بحث مشروبات الکلي، اگر کسي شرب خمر را براي غير خدا ترک کند خداوند متعال مزد و پاداشي در بهشت قرار خواهد داد و اين براي صيانت از نفس است.

وي ادامه داد: دستگاه قضا با پديده شرب خمر به جد برخورد کند، زيرا اين برخورد حالت بازدارندگي دارد و نبايد با توجيه اينکه تعداد مصرف کنندگان زياد است اين موضوع فراموش شود.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به در پيش رو بودن هفته وحدت بيان کرد: ما امروز به هفته وحدت نياز داريم تا چراغ راهنما و نمادي باشد که راه را گم نکنيم و همچنين براي اينکه يک آموزه قرآني است که نبايد فراموش شود.

وي تصريح کرد: امروز وحدت يک تاکتيک نيست بلکه يک استراتژي است و مربوط به همه زمانها است و ما در تمام زمينه ها براي هم افزايي ظرفيت هاي مومنان به وحدت نياز داريم.

حجت الاسلام عبادي تاکيد کرد: مسئله وحدت را بد معنا نکنيم، وحدت به معناي دست برداشتن شيعه و سني از اعتقاداتشان نيست، بلکه به معناي دست گذاشتن بر روي اشتراکات است.

نماينده ولي فقيه در استان هرمزگان بيان کرد: به تعبير آيت الله العظمي سيستاني نگوييد اهل سنت برادران ما هستند بلکه بگوييد جان ما هستند زيرا از يک پيکر هستيم و اگر اين تفکر حاکم شود ديگر داعش به وجود نمي آيد.

خطيب جمعه بندرعباس تصريح کرد: متعصبان مغرض، عوام جاهل و استکبار جهاني دشمن وحدت هستند و ساختار سياسي کشورهاي اسلامي را به گونه اي ايجاد کرده اند تا زمينه درگيري وجود داشته باشد. وي در بخش ديگري از صحبت هاي خود با اشاره به خبري که پخش خبري در خصوص تخلف خام فروشي يکي از شرکت هاي نفتي در رسانه ملي، عنوان کرد: لازم ميدانم از خبرنگار صدا و سيما مرکز خليج فارس تشکر کنم زيرا ما امروز نياز به اصل نظارت همگاني داريم و خبر، محتمل بر صدق و کذب است و دستگاه هاي امنيتي بايد بررسي کنند و خبرنگاراني همچون جوان هرمزگاني را بايد تشويق کنيم.

نماينده ولي فقيه در هرمزگان اظهار کرد: ما نبايد به بهانه خودجوش، جلوي حرکت هاي حزب اللهي جوانان مومن در قالب صدا و سيما و يا مطبوعات را بگيريم.

حجت الاسلام عبادي با بيان اينکه مبارزه با فساد کمک به رونق توليد است، گفت: در عين حال که بايد از سرمايه و سرمايه گذاري حمايت کرد بايد به مبارزه با فساد هم توجه جدي کنيم و من از دستگاه هاي نظارتي ميخواهم اين مسائل را پيگيري کنند و به مردم اطلاع رساني کنند.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 11:31:14
تعداد بازدید: 205
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی