گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:25:36
تعداد بازدید: 192
سردار جعفري : نيروي انتظامي با رأفت و روحيه اصلاح با مردم برخورد کند
email pdf word plus minus reset color
فرمانده انتظامي هرمزگان با بيان اينکه اين نهاد پناهگاه و امين مردم در جامعه است، گفت: نيروي انتظامي بايد با رأفت، گذشت و روحيه اصلاح با مردم و با قاطعيت و اقتدار کامل با اشرار و قانون شکنان برخورد کند.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايرنا، سردار غلامرضا جعفري در مراسم افتتاحيه نهمين دوره بصيرت غيرمتمرکزي هرمزگان ضمن تشکر از تمام عوامل انتظامي در جهت برقراري نظم و امنيت در جامعه ، اظهار داشت: در اعتراضهاي اخير، امنيت بسياري از اماکني که مستعد يک سري آشوب ها بود با تلاش مجموعه انتظامي استان در کمال آرامش برقرار و رضايتمندي مردم فراهم شد.

وي با اشاره به اهميت برگزاري دورههاي بصيرت افزايي ، گفت: امنيت پايدار در گرو آگاهي بخشي و بصيرت افزايي ديني و سياسي مردم به ويژه کارکنان نيروي انتظامي است.

سردار جعفري بيان داشت: اينکه ما در نيروي انتظامي هر روز شاهد رشد و شکوفايي روزافزون هستيم حاصل دانش و بينش فرماندهان ، مديران و ساير کارکنان نيروي انتظامي مي باشد.

فرمانده انتظامي هرمزگان تاکيد کرد: بصيرت چراغ هدايتي است که انسان را در مسيرهاي پرپيچ و خم و پرتلاطم حفظ و مصون نگه مي دارد و براي کارکنان و مديران انتظامي داشتن بصيرت و بصيرت افزايي يک ضرورت است.

وي بصيرت پليس را، مايه حراست از کيان جامعه دانست و گفت: عجز دشمنان و استکبار حاصل بصيرت ، دانش و بينش بالاي مردم و نيروهاي مسلح است.

سردار جعفري تصريح کرد: بايد با تدبر در بيانات مقام معظم رهبري قدرت تحليل خود در مسائل امنيتي و سياسي را ارتقاء دهيم و همچنين با مطالعه تاريخ و درس گرفتن از آن آگاهي خود را به سطحي برسانيم که بتوانيم در هنگام ضرورت بهترين تمهيدها و تصميمات را اتخاذ کنيم که کاملا آگاهانه، راهگشا و تاثير گذار باشد.

دوره بصيرت در نيروي انتظامي از سال 1384 آغاز و از مهمترين مطالبات فرمانده معظم کل قوا از نيروهاي مسلح به ويژه نيروي انتظامي است.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3292
تاریخ :1398/09/11 ساعت 10:25:36
تعداد بازدید: 192
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی