گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 11:33:43
تعداد بازدید: 109
معتمدي فر در آخرين خطبه خود در نماز جمعه ميناب: همواره خود را جزيي از مردم دانسته ام
email pdf word plus minus reset color
امام جمعه ميناب در آخرين خطبه نماز جمعه خود در ميناب، گفت: شيعه در عصر غيبت يک وظيفه اصلي دارد و آن اصلاح اجتماعي است.

عکس اصلی خبر

حجت الاسلام ميرزا محمدحسين معتمديفر افزود: قرآن کريم رسيدن به مقاومت را مثل پيروزي مي داند و در هشت سال دفاع مقدس اين مقاومت را جمهوري اسلامي ايران به خوبي لمس کرده است.

وي، تصريح کرد: در دوره طاغوت، مردم به دستگاه حکومتي اعتمادي نداشتند ولي در جمهوري اسلامي پزشکان و وکلا با بيشترين درآمد ماليات نمي دهند و فرارهاي مالياتي بي اعتمادي را به همراه خواهد داشت.

معتمديفر، بيان کرد: در برخي مطب پزشکان زده شده هزينه ويزيت با کارتخوان 60 هزار تومان و پرداخت هزينه ويزيت بصورت نقدي 55 هزار تومان و اينها که خود نخبه هاي کشور هستند، مردم را آلوده به حرام خوري نکنند. خطيب جمعه ميناب، گفت: در محلات ميناب مردم از وجود فاضلاب در کوچه ها و پرسه  سگهاي ولگرد بصورت گله اي رنج ميبرند و اينها به هيچ وجه حاضر به پرداخت ماليات نيستند.

وي، گفت: کاميون هاي حمل چوب در منطقه در حال تردد هستند و منابع طبيعي مي گويد قطع کردن آن اشکالي ندارد و بايد حذف شوند اما سوال اينجاست چرا کارخانه هاي نئوپان سازي در همين منطقه زده نمي شود تا در همين استان مورد استفاده قرار گيرد و به شمال کشور ارسال نشود.

حجت الاسلام معتمديفر، بيان کرد: ايام خدمت گذاري بنده در ميناب به پايان رسيد و سه سال قبل درخواست انتقالي دادم که ميسر نشد. وي ادامه داد: يک عده مي گويند بيرونش کردند ولي من اين را قبول ندارم و حجت الاسلام عبادي زاده نماينده ولي فقيه در هرمزگان پيشنهاد ماندن بنده در استان را دادند و تصميم به ماندن نداشتم زيرا حجت بر من تمام شده بود.  حجت الاسلام معتمديفر، تاکيد کرد: همواره خود را جزء مردم دانسته ام و مردم ميناب شاهد آن هستند و چهارشنبه مراسم توديع بنده برگزار مي شود.

وي، افزود: در دوران ده ساله خدمتم در اين شهرستان برحسب وظيفه خدماتي با کمک و همراهي خيرين انجام گرفته که مهمترين آن را مي توان اتمام 80 درصدي بيت الزهرا و تجهيز صد در صدي آن نام برد.

معتمدي فر، خاطرنشان کرد: حجت الاسلام صفايي حائري از علماي بزرگي است که امامت جمعه ميناب را از هفته آينده بر عهده خواهد گرفت.

به گزارش ايسنا، حجت الاسلام ميرزا محمدحسين معتمديفر بعد از گذشت 10 سال از امامت جمعه ميناب خداحافظي و از هفته آينده حجت الاسلام صفايي حائري امام جمعه فعلي بندرخمير بعنوان امام جمعه ميناب معرفي خواهد شد.


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3276
تاریخ :1398/08/19 ساعت 11:33:43
تعداد بازدید: 109
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی