گروه: سیاسی
شماره روزنامه:3345
تاریخ :1398/11/23 ساعت 11:34:33
تعداد بازدید: 156
شکوه حضور هرمزگاني ها در راهپيمايي 22 بهمن
email pdf word plus minus reset color
نماينده مردم کهگيلويه و بويراحمد در مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه انقلاب اسلامي توانست ساختار سياسي جهان را به هم بزند، گفت: انقلاب اسلامي ايران توانست به دوران طولاني استکبار و سلطه پادشاهي بر مردم پايان دهد و اين موضوع بدون تکيه بر دين مبين اسلام محقق نمي شد.

عکس اصلی خبر

به گزارش ايسنا،راهپيمايي يومالله 22 بهمن 98 با حضور پرشور مردم از روبهروي مسجد علي بن ابيطالب (ع) به سمت محوطه پشت فرمانداري بندرعباس برگزار شد و اقشار مختلف مردم در اين راهپيمايي شعارهايي در راستاي حمايت و تجديد پيمان با انقلاب اسلامي، مقام عظماي ولايت و شهداي گرانقدر ازجمله شهيد سردار قاسم سليماني سر دادند.

از مهمترين شعارهاي حاضران در اين مراسم ميتوان به «حضور مردم ما پيام اقتدار است، 22 بهمنماه نماد افتخار است»، «جهاد مردم ما جلوه ايمان بود، مقاومت مسير ملت ايران بود»، «وصيت تمامي شهيدان، پيروي از رهبري است و قرآن»، «خون سليماني ما ميجوشد، ملت عليه دشمنان خروشد»،  «ملت ما بيدار است، از آمريکا بيزار است»، «توطئه قرن يقين محکوم است، بر همه آزادگان معلوم است»، «حيدريام فدايي رهبريام»، «سازش با آمريکا محال است، اين سند زنده استقلال است» اشاره کرد.

آيتالله سيد شرفالدين ملک حسيني در جمع راهپيمايان 22 بهمن در بندرعباس، افزود: حضور چند صدهزارنفري مردم در راهپيمايي امروز بندرعباس برگ زرين ديگري در افتخارات مردم هرمزگان ميراث داران مدافعين خليجفارس و تنگه هرمز است.

وي با بيان اينکه انقلاب اسلاميتوانست ساختار سياسي جهان را به هم بزند، تصريح کرد: انقلاب اسلامي بود که هيمنه استکبار را در عصر جديد بشکند و بنيانگذار آن با اتکا به خداوند و پشتيباني مردم حکومت ديني را در سطح جهان بگستراند و مقاومت و جهاد و ايستادگي را به بشر بياموزد.

نماينده مردم کهگيلويه و بويراحمد در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اينکه انقلاب اسلامي نشان داد که ميتوان با ايستادگي برابر استکبار استقلال خود را حفظ و در مسير پيشرفت قدم برداشت، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامي ايران توانست به دوران طولاني استکبار و سلطه پادشاهي بر مردم پايان دهد و اين موضوع بدون تکيهبر دين مبين اسلام محقق نميشد.

وي ادامه داد: انقلاب اسلامي سه رکن ويژه داشت و آرمانهايش بر آن استوار بود.

آيتالله ملک حسيني با بيان اينکه دنيا نميتوانست چنين نظام و انقلابي را تحمل کند زيرا الگويي براي ساير کشورها بود، اضافه کرد: در تمامي عرصهها ملت مقاوم ايران اسلامي در برابر استکبار ايستادگي کرد و همواره با پشتيباني ولايتفقيه توانسته نقشههاي دشمنان را خنثي کند.

وي با اشاره به اينکه دشمنان همواره دنبال ايجاد مصيبت براي مردم ايران اسلامي بوده و هستند اما هيچگاه نميگذاريم استکبار به هدف خود برسد، اظهار کرد: امروز سنگيني تحريمها بر مردم ايران تحميل شده است و بهنوعي به استقبال جنگ با انسانيت پيش رفتهاند اما مقاومت مثالزدني اين ملت مقاوم و پايدار خشم دشمنان را پديدار کرده است.

نماينده مردم کهگيلويه و بويراحمد در مجلس خبرگان رهبري با بيان اينکه مسير مسيري سخت است اما با صبر و پايداري آن را با پيروزي پشت سر ميگذاريم، عنوان کرد: تدبيري از ناحيه مسئولان و مقاومت از ناحيه مردم ميتواند دو عنصر عزت را براي ايران اسلامي رقم بزند.

وي با اشاره به اينکه شايد بتوانيم راهي ديگر براي رسيدن به اهداف و اعتلاي کشور داشته باشيم، تصريح کرد: اما اگر کسي شبههاي در مقاومت داشت نميخواهد از هيچکس سؤال کند و تنها نياز است به تاريخ مراجعه کنند و نتيجه آن را مشاهده کنند.

آيتالله ملک حسيني با بيان اينکه ياد ندارم امتي مقاومت کند و شکستخورده باشد، افزود: تاريخ بهواقع تجربه خوبي براي همگان است و ملتي که شکست بخورد همهچيزش را از دست ميدهد.

وي ادامه داد: مقام معظم رهبري آمريکا را دشمن ايران اسلامي عنوان کرد و بايد با تدبير در برابر اين دشمن هميشگي مقاومت کنيم که با روح عزت و مقاومت ميتوان اين مهم را عملي کرد.نماينده مردم کهگيلويه و بويراحمد در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اينکه شخصيتي مثل سردار شهيد سيلماني انساني که شجاع و با تدبير بود هيچگاه از اذهان ملت ايران و تمامي جوامع مقاومت فراموش نميشود، اظهار کرد: وي هيچگاه نگذاشت آمريکا به اهدافش دست يابد و همواره حامي ملتهاي مظلوم و مقاوم بود.

وي با بيان اينکه سردار شهيد سليماني نماد مقاومت در بين جوامع مقاومت است و شهادتش رمز وحدت و آبروي نظام ايران اسلامي است، خاطرنشان کرد: شهادت اين سردار رشيد آغاز ديگر براي مقاومت و ايستادگي در برابر استکبار است و اين شهادت توانست عزم و اراده ملت را براي ايستادگي افزايش دهد.

آيتالله ملک حسيني در پايان با اشاره به اينکه به مشارکت حداکثري مردم در انتخابات مجلس يازدهم نيازمنديم، گفت: بايد افرادي را راهي مجلس کنيم که شاخصهاي مقام معظم رهبري را داشته باشد و با روحيه مؤمن، انقلابي، استکبارستيز و عادل بتواند ملت را در مسير پيشرفت قرار دهد و در برابر تحريمها بايستيم.

در پايان قطعنامهاي در شش بند توسط غلام احمديپناه، رئيس هيئت رزمندگان استان هرمزگان  قرائت شد.

در بخشي از اين بيانيه آمده است: «يومالله 22 بهمن سرآغاز پيروزي ملت ايران بر مستکبران و غارتگران،22 بهمن سرآغاز حکومت الله بر جهان، برافراشته شدن پرچم عدالت اسلامي و بيداري مستضعفان، يومالله 22 بهمن روز موعود  عزت طلبان و مجاهدان براي عقد پيماني دوباره بر سر اهداف، اصول و آرمانهاي والاي انقلاب اسلامي و عزم همگاني براي صيانت و پاسداشت اين آرمانها و راهپيمايي پرشور و تماشايي يومالله 22 بهمن يکي از بهترين جلوههاي قدرت لايزال الهي، مظهر عظمت ملت و اقتدار ملي، ميعادگاه حاج قاسم سليمانيها براي ادامه راه عزتآفرين سردار دلها و پرچمداري جبهه مقاومت در منطقه است.»


up email pdf word plus minus reset color
گروه: سیاسی
شماره روزنامه: 3345
تاریخ :1398/11/23 ساعت 11:34:33
تعداد بازدید: 156
نظر دیگر کاربران درباره این خبر...
بدون اطلاعات
نظر شما چیست؟


شما کاربر محترم، با استفاده از فرم زیر می توانید نظر خود را برای روزنامه ارسال نمایید. نظر شما پس از تائید مسئولین روزنامه در همین قسمت قرار خواهد گرفت.
باتشکر
نــام: * متن نظر:
   
 
 
  
   
نام خانوادگی:  
رایــانـامـه:  
سایت/وبلاگ:  
محرمانه ماندن مشخصات  
 
کد امنیتی